پروموتر بوکس باب Arum پیشنهاد کرده است که جنگنده خود را ترنس کرافورد می تواند ضرب و شتم UFC سوپراستار Conor McGregor در هر دو هشت ضلعی و یک حلقه بوکس به عنوان او میسازد را یک چالش به ورزش رزمی’ داغترین اموال.

اما 88 ساله و مدیر عامل شرکت رتبه بالا بود برای انتقاد از اصطلاحات او در توصیف این مبارزه گفت که کرافورد خواهد ‘pin’ مک گرگور در یک مخلوط هنرهای رزمی تقلا.

همچنین در rt.com ‘عذرخواهی’: Conor McGregor انتقاد ESPN تحلیلگر Stephen A. Smith برای نظرات زیر Donald Cerrone برخورد در UFC 246

کرافورد به WBO قهرمان سبک وزن که دارای یک شکست نخورده 36-0 رکورد قابل درک است به تلاش برای پیدا کردن حریف بعدی خود را پس از 9 دور TKO از Egidijus Kavaliauskas در ماه دسامبر. در حال حاضر با توجه به گزارش Arum شناور است این ایده از یک جفت از دعوا با تازگی-بازگشت McGregor – یکی در بوکس و دیگر در مخلوط هنرهای رزمی است.

این منصفانه نیست به UFC و به Conor McGregor می گویند ” اجازه مبارزه با او را این جنگنده که جنگنده, اما تنها در بوکس,'” Arum گفت.

ترنس کرافورد را فراموش مک گرگور در هشت ضلعی و سپس سه ماه بعد در حلقه بوکس.

هشت ضلعی خواهد بود از آنجا که من نمی خواهم آنها را به فکر می کنم ما در حال بازی در اطراف.”

Arum اعتماد به نفس است که خود را مرد می تواند شکست مک گرگور در ایرلندی خود wheelhouse ناشی از آنچه او را توصیف به عنوان کرافورد “کلاس جهانی” کشتی.

ترنس کرافورد است واقعا دشوار شخص است که یک کشتی پس زمینه. کرافورد نمی خواهد از دست رفته در هشت ضلعی. او است که من فکر می کنم یک کلاس جهانی کشتی گیر بنابراین اجازه دهید را ببینید.

من نمی شود شگفت زده اگر کرافورد پین مک گرگور در MMA مبارزه است. من فکر می کنم کرافورد یک کشتی گیر بهتر از McGregor.”

همچنین در rt.com ‘از آن خواهد شد یک جهنم از یک منظره’: McGregor مذاکرات تا مسکو جلسه با Khabib به عنوان UFC رئیس دانا سفید می گوید مسابقه برگشت بعدی است

برای کرافورد موافق است که او می تواند قطع با مک گرگور در قفس اما همچنان احترام Dubliner استعداد.

من فقط باید به زمان مناسب برای آماده سازی خودماو گفت:” در هفته گذشته.

این امر می تواند یک کمی بیشتر از آموزش بوکس. من شده اند در آن [کشتی] محیط زیست در یک مدت زمان طولانی, اما قطعا, من احساس می کنم من می تواند به رقابت با هر کسی با توجه به زمان مناسب برای آموزش در MMA طرف بودن که من را کشتی پس زمینه.

مک گرگور خواهد که به نگرانی در مورد من ایستاده بازی به عنوان به خوبی. آن خواهد بود جالب است. او خوب ضربات و او قوی است. من می خواهم برای آماده سازی خودم برای کسانی که همه چیز اما من احساس می کنم من همه حق خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی