تنیس temptress بوچارد نیاز به قرنطینه دونفره شریک و… وجود دارد هیچ کمبود ارائه می دهد (عکس)

کانادا ستاره تنیس-تبدیل-Instagram مورد علاقه جن بوچارد شده است با پیشنهادات هولناک برای یک قرنطینه دونفره شریک پس از lamenting است که در انزوا در میان شیوع کروناویروس خواهد بود “خیلی بیشتر سرگرم کننده با یک پسر.”

بوچارد 26 است که در حال لگد زدن به پاشنه های خود را با بقیه تنیس جهان پس از ATP و WTA تورهای معلق حوادث تا 7 ژوئن به عنوان Covid-19 شیوع در ادامه به تلفات زیاد وارد کردن تقویم ورزشی.

بوچارد نگه داشته است پیروان به روز شده در خود اجتماعی فاصله اقدامات در روزهای اخیر اما آغاز یک فن دیوانگی در روز پنج شنبه هنگامی که او در توییتی که برخی از نر شرکت نمی رفتن بی مورد.

“شکایت نیست اما من احساس می کنم مانند قرنطینه خواهد بود مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده با یک پسر” نوشت سابق جهان شماره 5.

بازده آمد ضخیم و سریع با برخی می-توان جداسازی همکاران تلاش برای وسوسه بوچارد با هدیه رول توالت در این زمان کمبود.

تنیس آس هیچ غریبه ای به استفاده از رسانه های اجتماعی به قلاب تا با پتانسیل beaus قبلا در حال رفتن به یک تاریخ را با یک توییتر دنبال پس از او از دست رفته یک سوپر باول شرط بازگشت در سال 2017.

همچنین در rt.com بوچارد توییتر شرط تاریخ در سوپر باول جرقه عاشقانه شایعات

بوچارد به احتمال زیاد هنوز هم برخی از راه برای رفتن با او اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به عوارض آن در سراسر جهان است.

مانند تقویم در سایر رشته های ورزشی تنیس دیده می شود اختلال عمده.

باز فرانسوی عقب رانده شد تا سپتامبر در روزهای اخیر در حالی که سرنوشت ویمبلدون و دیگر مسابقات بزرگ است تا در هوا.

در حال حاضر در رتبه یک پست 328th در جهان بوچارد حداقل تا رسانه های اجتماعی منافع به سقوط دوباره در حال تبدیل شدن به یک Instagram تاثیر گذار را از طریق ارتش از 2.1 میلیون پیروان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im