روسیه پنج بار گرند اسلم قهرمان ماریا شاراپووا به اعلام بازنشستگی از تنیس در سن 32.

شاراپووا را شکست این خبر را به طرفداران در یک پیام در Instagram account همراه با یک عکس از خودش نگه داشتن سر و صدا به عنوان یک دختر جوان است.

“تنیس را به من نشان داد جهان – و آن را به من نشان داد آنچه که من ساخته” شاراپووا نوشت.

“آن چه من خودم تست شده و من چگونه اندازه گیری رشد من. و بنابراین در هر آنچه که ممکن است را انتخاب کنید برای فصل بعد, بعدی من کوه من هنوز هم هل دادن. من هنوز هم بالا رفتن. من هنوز هم در حال رشد است.

“تنیس – من و گفت: خداحافظ.”

شاراپووا همراه بازنشستگی پیام با یک مقاله در Vanity Fair magazine, بحث خود را با مبارزات مداوم آسیب دیدگی شانه و نوشتن: “بدن من تا به حال تبدیل شدن به یک حواس پرتی.”

در زمان تماس در طلاکاری حرفه ای شاراپووا برگ یک ورزش است که در آن او موفق به کسب پنج عنوان عمده: دو در فرانسه و هر یک در ویمبلدون اپن استرالیا و ایالات متحده باز است.

اولین کسانی که به عنوان در آمد در چمن دادگاه ویمبلدون در سال 2004 زمانی که فقط 17 او حیرت زده بالا دانه و دفاع از قهرمان سرنا ویلیامز در فینال.

اعلام کرد که ورود او را به عنوان یک ورزشی سوپراستار به او رسیده ارتفاعات از جهان شماره یک به پیروزی گراند اسلم در نیویورک در سال 2006 ملبورن در سال 2008 و دادگاه رس Roland-Garros در سال 2012 و 2014. او همچنین برداشت مسافت 36 تور WTA عناوین.

شاراپووا شهرت رز به سرعت در موازی کردن دادگاه به عنوان او را برداشت سودآور سری از sponsorhips که او را دیدم بالای نمودار به عنوان بالا-درآمد زن ستاره های ورزشی برای بیش از یک دهه است.

بخش دوم شاراپووا حرفه ای بود احاطه با اختلاف زمانی که او اعلام کرد در اوایل سال 2016 که او تا به حال آزمایش مثبت برای meldonium یک قبلا ماده قانونی او تا به حال گرفته شده برای 10 سال اما آن اضافه شده بود به لیست مواد ممنوعه است که در سال.

شاراپووا در نهایت در خدمت 15 ماه تعلیق و در بازگشت به تنیس به ندرت رسیده چیزی نزدیک به ارتفاعات او قبلا.

او همچنین تلاش کرد با آسیب در فصل های اخیر دیدم که او زمان بازی به طور چشمگیری کاهش می یابد و رتبه سقوط به یک پست 373 در جهان است.

با اینحال شاراپووا بازنشسته با او جایی در تاریخ امن به عنوان کشور موفق ترین بازیکن تنیس تا کنون و در میان موفق ترین زنان همیشه به بازی بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im