ژاپنی دو بار گرند اسلم برنده نائومی اوزاکا می گوید “creeped خارج” توسط طرفداران که می خواهیم او را به “حفظ بی گناهی” در آشکار پاسخ به رسانه های اجتماعی نظرات او بودن تصویر در شنا.

اوزاکا در زمان به توییتر به دریچه سرخوردگی او را گفتن او بیش از 5000,000 پیروان: “من فقط می خواهم بگویم این خزنده من چگونه بسیاری از مردم در حال اظهار نظر @ من حفظ من گناه, تصویر’ و ‘سعی نکنید به کسی که خود را نه”.

“شما نمی دانید من 22 من پوشیدن لباس های شنا به استخر. چرا شما احساس می کنید مانند شما می تواند اظهار نظر در مورد آنچه که من می پوشند؟”

این سخنرانی دراز وشدیداللحن از آمریکا و استرالیا, برنده به نظر می رسد در پاسخ به نظرات از طرفداران پس از او نوشته شده یک سری تصاویر از خودش در لباس شنا و مدل سازی در هفته های اخیر.

اوزاکا – که دارای بیش از 1 میلیون Instagram followers – تبدیل شده است بیشتر قابل عرضه در بازار نام در بازی شبکههای حدود 37 میلیون دلار در سال مالی گذشته یک رکورد برای یک ورزشکار زن.

همچنین در rt.com نائومی اوزاکا بانک $37 میلیون دلار در یک سال به سر و صدا شاراپووا رکورد بالاترین تا کنون درآمد سالانه برای زنان ورزشکار

مانند بسیاری از ورزشی جهان شماره 10-تا حد زیادی شده است بارش باران در ماه های اخیر به علت تعلیق از بازی در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

با این حال او حداقل می تواند آماده شدن برای ما باز یک عنوان برنده او در سال 2018 – پس از این مسابقات داده شد greenlight توسط مقامات برای شروع در پایان ماه اوت.

این موکول باز فرانسوی است که انتظار می رود به دنبال در Roland-Garros طولانی نیست پس در پایان ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی