تنسی روزنامه معذرت خواهی پس از آگهی امیدوار کننده بمب هسته ای از اسلام در ماه جولای بر اساس ‘کتاب مقدس propheses’

این Tennessean پیدا کرده است خود را در آب داغ در رسانه های اجتماعی و عذرخواهی پس از پرداخت تبلیغات در روزنامه امیدوار اسلام را رها کردن یک بمب هسته ای در شهر نشویل در جولای 18.

“شهروندان گرامی نشویل” کامل-صفحه آگهی را بخوانید. “ما تحت محکومیت به شما بگویم اما با ارائه مدارک و شواهد است که در جولای 18, 2020, اسلام در حال رفتن به منفجر هسته ای دستگاه در Nashville, Tennessee.”

شامل فوق متن یک تصویر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پاپ فرانسیس با سوزاندن پرچم ایالات متحده در پشت آنها. در چاپ کوچک در بالای تصویر برچسب “تبلیغات پرداخت می شود.”

متن امضا شده است “وزارت آینده برای امریکا” و خوانندگان در حال هدایت به به www.july18.news یک سایت “اختصاص داده شده به شناسایی” آینده جولای 18 حمله هسته ای که آنها می گویند از طریق پست بر اساس “نبوی آیات از کتاب مقدس است.”

بسیاری از تصاویر از افراطی آگهی های آپلود شده به رسانه های اجتماعی که در آن برخی به سرعت رفت و ویروسی با کاربران ابراز خشم و انزجار در این ایده از یک روزنامه چاپ آگهی در کنار اخبار واقعی و خواستار تحریم علیه کاغذ نیز گفت: آنها ممکن است تحریک به خشونت علیه شهروندان مسلمان.

پس از هزاران توییتهایی این Tennessean در پاسخ به انتقادات با انتشار یک بیانیه عذرخواهی برای تبلیغات و امیدوار کننده آنها “تحقیق در مورد چگونگی تبلیغات پرداخت می شود از یک حاشیه گروه مذهبی منتشر شد روز یکشنبه در نقض روزنامه آستین استانداردهای تاسیس شده است.”

این بیانیه خواستار آگهی “عجیب و غریب” و آن را پذیرفته بود “گفتار نفرت.”

شرکت سردبیر و معاون رئیس جمهور, Michael A. Anastasi گفت: این را باید تایید شده و انتشار آن است که اثبات یک “شکست در فرآیندهای طبیعی.”

“این اشتباه است, دوره,” او گفت: “و باید آن را هرگز منتشر شده است.”

این روزنامه رسیدگی به تفکیک عملکردهای خاص خود به دست آورده اعتماد به نفس زیادی به عنوان بسیاری از مسخره داخلی پروب و سوال کاغذ تصویب چنین تبلیغ.

خبرنگاران از این روزنامه همچنین به توییتر گرفت تا فاصله خود را از Tennessean تصمیم به اجرای تبلیغ.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de