ده راکت در عراق پایه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

ده راکت به یک پایگاه در نزدیکی بغداد که خانه های ما پرسنل ارتش عراق گزارش کرده است. این هنوز روشن نیست که آیا حمله al-تاجی پایه منجر به تلفات هر.

این موشک کاتیوشا زده al-تاجی واقع 27km در شمال بغداد در روز چهارشنبه ارتش عراق گزارش شده است. پایه خانه های نیروهای آمریکایی در علاوه بر این به سربازان عراقی.

این حمله آخرین چندین ضربه به آمریکا و ائتلاف امکانات در عراق در چند ماه گذشته. چندین فروند از راکت ها در داخل و اطراف al-تاجی در ژانویه مجروح شدن یک عضو از عراق نیروهای امنیتی در هفته گذشته دو راکت گزارش زده بغداد سبز منطقه تنظیم کردن آلارم در سفارت آمریکا.

همچنین در rt.com ما آوردن سیستم های دفاع موشکی به عراق در تلاش برای محافظت از سربازان در برابر پتانسیل ایران حمله’ – سنتکام

ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی و آزار راکت در حال راه اندازی شد. هیچ گروهی گرفته است اعتباری برای حمله است.

در حالی که بغداد رسما محکوم حملات عراق در پارلمان تصویب nonbinding قطعنامه در ماه ژانویه درخواست از همه نیروهای خارجی کشور را ترک کرد و از قتل از ایران سرلشگر قاسم سلیمانی. این پیشنهاد نادیده گرفته شده است و حتی به عنوان برگ برنده دولت همچنان به پرداخت خدمات لب به عراق “حاکمیت.”

در روز سه شنبه سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده به طور کلی کنت مکنزی که پنتاگون است “در روند آوردن سیستم های دفاع هوایی” به “عراق به ویژه” به “محافظت از خودمان در برابر یکی دیگر از پتانسیل ایران حمله کند.” به فرماندهی رئیس صحبت کردن در مقابل کمیته نیروهای مسلح مجلس, آیا لمس نیست در اینکه ما تا به حال امن بغداد اجازه چنین تحویل با وجود وزیر دفاع علامت Esper داشتن بستری بیش از یک ماه قبلا که واشنگتن هنوز در انتظار “کسب اجازه از دولت میزبان” به حرکت موشک پاتریوت به عراق است.

به ما اشاره کرد تا ایران تلافی جویانه حملات موشکی در al Asad و اربیل پایگاه که در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترور سلیمانی به توجیه beefing تا دفاع هوایی حتی در حالی که بغداد آن را روشن ساخته است عراق علاقه مند است در خدمت به عنوان یک میدان جنگ این دو کشور.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de