سرشيشه سايز-ing کردن! زنان تماشاگر توقف بازی گلف توسط عریان سینه او در طول PGA Tour رویداد (تصویری)

می رود گفت: ‘گلف یک پیاده روی خوب خراب’. اما بازیکنان در ققنوس باز کردم بیشتر از آنها برای معامله در تور PGA رویداد هنگامی که یک زن فن متوقف بازی بارها و بارها فلاش سینه او از غرفه.

زن تماشاگر که نام ناشناخته مانده bared تمام مسابقات معتبر برگزار می شود سالانه در اسکاتسدیل, آریزونا پس از او در تلاش برای منحرف کردن اذهان برجسته جهان بازیکنان از این بازی است.

بیشتر بخوانید: مدل های ممنوع بعد از فلش در پارچ در جهان سری (عکس)

در یک ویدیو است که به طور گسترده ای در گردش در رسانه های اجتماعی این است که دیده می شود unzip سبز او تنگ اتصالات قنتد, ژاکت به افشای سینه او را وادار چند بازیکن از جمله آمریکا Webb سیمپسون برای به تعویق انداختن عکس های خود را.

ورزشگاه ورزشگاه به صاعقه وار تشویق قبل از unnamed فن نشان داد تا دوباره به فلش قفسه سینه خود را یک بار دیگر.

زن antics بودند ملاقات با واکنش های مختلفی در رسانه های اجتماعی با بسیاری از کاربران را محکوم کرد او را برای رفتار نامناسب.

هیچ جایی در زمین گلف برای این نوع رفتار” یک فرد نوشت.

لعنت به شما مردم این است که گلف یک کنسرت راک” یکی بیشتر نظر به عنوان خوانده شده.

دیگران در مقابل در بر داشت زن ‘عملکرد’ بسیار سرگرم کننده آن را در مقایسه با سوپر کاسه نیم زمان نشان می دهد.

اوه آره من آن را دوست دارم” یک کاربر نوشت. “او نفر دوم را” دیگری پکتیا میباشد.

این حادثه نمی جلوگیری از خجالت سیمپسون از ضرب و شتم میهن تونی Finau در یک حذفی به پیروزی 1.3 میلیون جایزه برای اولین بار در روز دوشنبه ،

با توجه به نحوه پرورش ورزشکاران حرفه ای هستند سیمپسون ممکن است بپرسید متعصب فن به نشان می دهد تا در بیشتر حوادث که در آن او بازی اگر چه در این که آیا این سفر اجازه خواهد داد که او را در هر نقطه در نزدیکی یک زمین گلف دوباره یک ماده متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de