‘گاز اشک آور’ اسپری به عنوان ضد شورش پلیس در صورت خاموش در برابر جمعیت عصبانی در خارج از کاخ سفید در میان سراسری جورج فلوید تظاهرات

یک تظاهرات علیه خشونت پلیس در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن دی سی است به تشدید درگیری بین ماموران و معترضان که در یک نقطه شکست خطوط پلیس. مبارزه, قانون اجرای گزارش با استفاده از گاز اشک آور.

DC تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید نقل مکان کرد و نزدیک به کاخ سفید یک شبه و با چند تظاهرکنندگان درگیر شدن در یک نزاع و جدال با افسران مجهز به کامل riot gear. پلیس خط به طور کامل شکسته هنگامی که معترضان تلاش برای ربودن ضد شورش با سپر و در نهایت کشیدن یک افسر به جمعیت.

فیلم نشان می دهد که افسر از دست دادن کلاه خود فقط لحظات قبل از اراذل و اوباش با خشونت را احاطه کرده است با برخی از ظاهرا در تلاش برای پا زدن و پانچ به او. او با عصبانیت به دعوا و در نهایت موفق به دوباره پیوستن به تیم ملی خود را.

دیگر ویدئوها از صحنه نشان می دهد معترضان فریاد می زدند که “گاز اشک آور” مستقر شد توسط افسران – اگر چه این نمی تواند دیده می شود در این فیلم است.

صدها نفر از مردم بسیج در خارج از کاخ سفید با تکان دادن تصاویر فلوید و شعار “نمی توانم نفس بکشم’ با استناد به آخرین کلمات او در طول یک, وحشیانه, پلیس, فیلم, که موجب سراسر کشور خشم و انزجار.

کاخ سفید قرار داده شد در خلاصه مستند با عوامل سرویس مخفی آب بندی کردن ورودی و خروجی.

همچنین در rt.com پنتاگون قرار می دهد پلیس در حالت آماده باش برای ارائه کمک به مینیاپولیس در میان شورش – گزارش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de