مالیات نیوز: مسی, رونالدو و دیگر بزرگ نام ستاره ها رو بزرگ دستمزد بازدید با توجه به کروناویروس هرج و مرج

یک کهکشان جهان, برترین ستاره فوتبال از جمله لیونل مسی و کریستیانو رونالدو می تواند در صورت کاهش دستمزد به عنوان باشگاه های سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با محدودیت های مالی قرار داده شده بر آنها توسط جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان تماشاگران فوتبال باید میزان به صفر در سراسر قاره باشگاه از همه statures شده اند مجبور به ارزیابی مجدد عظیم الجثه که حقوق آنها پرداخت خود را بالا ستاره.

کوچکتر و کمتر از نظر مالی امن باشگاه باید در برخی موارد مجبور شده اند به طور موقت ذخیره کردن کل بازی و مربیگری کارکنان بنابراین به عنوان به نه تبدیل شدن به لحاظ مالی ورشکسته در میان بحران و تنگنا است و حتی بودن احساس, اروپا, نخبگان, لیست سوپر-باشگاه است.

همچنین در rt.com فوتبال نیاز به سازمان دیده بان و یا خطر نزولی به یک coronavirus ناشی از جنگ داخلی

در ایتالیا و اروپا ‘صفر’ به صورت Covid-19 باشگاه ها به بالا و پایین لیگ نردبان مجبور به اتخاذ اقدامات برای حفاظت از امور مالی خود را. با کشور های مختلف لیگ به طور نامحدود به حالت تعلیق و هیچ شرکت تاریخ در سنگ تنظیم برای زمانی که آن را ممکن است دوباره چند از نظر مالی ناپایدار باشگاه هستند تصور می شود در معرض خطر رفتن زیر مگر در مواردی که وجود دارد این است که حمایت از دولت – چیزی است که به دور از اتفاق خاصی با توجه به طیف گسترده ای از مسائل مربوط به دولت ایتالیا صورت می شود.

در جلسه بین نمایندگان و FIGC (فدراسیون فوتبال ایتالیا) آن را گزارش پیشنهاد شده است که بازیکنان خواسته می شود چشم پوشی از حقوق و دستمزد خود را پرداخت برای ماه مارس برای کمک به خزانه باشگاه پرداخت آنها. این امر نیاز به تصویب هر دو FIGC و اتحادیه بازیکنان قبل از رفتن به اثر.

طیف وسیعی از باشگاه های دیگر در سراسر اروپا از جمله بارسلونا گفته می شود که به مطالعه راه های که در آن آنها ممکن است معرفی اقدامات مشابه است. در طول یک جلسه هیئت مدیره در روز جمعه Barca جمهور Josep Maria Bartomeu توضیح داد که وضعیت مالی است که هنوز هم “برگشت پذیر” اگر باشگاه می گیرد اقدامات در برش درصد از تیم بالاترین پرداخت بازیکن در هر ESPN.

همچنین در rt.com رئال مادرید ستاره لوکا Jovic مقصر ‘مشاوره نادرست’ پس از ‘شکست coronavirus انزوا به حزب با دختر در صربستان’

بارسلونا یکی از بالاترین دستمزد اسکناس در فوتبال جهان با متوسط حقوق و دستمزد بازیکنان تصور می شود در این منطقه 12 میلیون دلار در هر سال است. هر گونه کاهش در پرداخت خود را که نیاز به امضا توسط اتحادیه بازیکنان.

در ضمن در جای دیگر در اروپا و سابق آرسنال duo الکس سانگ و یوهان Djorou شده اند اخراج توسط سوئیس سمت FC Sion پس از آنها حاضر به مشابه پرداخت قطع با هدف حفاظت از این تیم پرداخت بدهی مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im