هدف می شود آخرین غول خرده فروشی برخورد با موج Covid-19 تعطیل بیش از ‘insultingly کم کند و در کار خطرات

تحویل کارگران در ما megachain هدف باید راه می رفت خاموش کار خواستار پرداخت مرخصی استعلاجی, شخصی, تجهیزات حفاظتی و خطر پرداخت پس wildcat اعتصاب در آمازون, غذاهای کامل و Instacart.

کارکنان راه می رفت خاموش کار در مقصد تحویل تابعه Shipt روز سه شنبه با الهام از تعداد فزاینده ای از ‘ضروری کارگران خواستار شرایط کاری بهتر آنها به عنوان خطر زندگی خود را برای خدمت به مشتریان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

رهبری یک گروه که خود را “Shipt خریداران” این اعتصاب کنندگان را متعهد به بازگشت به کار تا زمانی که شرکت حمالت در 5 دلار در هر سفارش به آن زمان “insultingly کم” سیستم پرداخت و گسترش آن پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست شامل کارکنان که آزمایش مثبت برای coronavirus اما در صورت تشدید خطر به دلیل از قبل موجود شرایط بهداشتی.

همچنین در rt.com ‘ما را به فرماندار درب’: اخراج آمازون اعتصاب رهبر پاکستان بزرگتر اعتراض اگر Covid-19 ایمنی خواسته های برآورده نشده

اعتصاب کنندگان همچنین خواستار آن شدند که Shipt تامین مناسب تجهیزات حفاظتی و تمیز کردن وسایل برای همه کارگران ادعا می کنند که در حالی که کسانی که در هدف فروشگاه ها اختصاص داده شده یک جفت دستکش و یک بطری کوچک از ضد عفونی کننده دست کارکنان در غیر هدف فروشگاه چیزی دریافت کنید. کارگران که از دست دادن یک دستکش یا اجرا از ضد عفونی کننده هستند و ظاهرا از شانس. در حالی که Shipt خریداران ادعا کارکنان شده است “صدایی زنگ هفته” شرکت کرده است گفته می شود تبدیل به یک گوش ناشنوا پله در تنها به “اضافه کردن توهین به جراحت” با افزایش سرعت پرداخت سازه به ضرر کارگران بیشتر است.

این گروه الهام گرفته شده بود به اعتصاب هفته گذشته آمازون انبار تعطیل و همچنین به عنوان یک wildcat اعتصاب در مواد غذایی پلت فرم تحویل Instacart, Shipt خریداران برگزار خواهد Solis هیل گفت: در روز دوشنبه.

آمازون کارکنان در سراسر کشور صحنه تظاهرات برای ایمنی کارگر با بیش از 50 از megacorporation ما امکانات گزارش coronavirus عفونت. یک گروه از اعتصاب کارکنان آمازون در استاتن آیلند که در اعتراض به جلب توجه رسانه های بین المللی در هفته گذشته تکرار آن اعتصاب روز دوشنبه با برخی از کارگران شکایت هیچ چیز تغییر کرده بود با وجود آمازون وعده برای تهیه ماسک برای کارکنان خود و انجام حرارت چک.

آمازون نیز متعهد به ترویج ایمنی با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله بین کارکنان. اما برخی ببینید که به عنوان یک نازک-محجبه تهدید به کارگران که سعی در سازماندهی با توجه به این که جزیره استاتن اعتصاب رهبر کریس Smalls اخراج شد و بعد از این اعتصاب به اتهام نقض فاصله قوانین در یک حرکت او ناودان به عنوان تلافی جویانه.

با بیش از 10 میلیون تازه بیکار آمریکایی ها به دنبال کار شرکت هایی مانند آمازون Shipt و Instacart باید خار گسترده ناآرامی های کارکنان با تمرکز بر روی هزاران نفر از استخدام های جدید آنها در حال در آوردن برای دیدار با افزایش تقاضا است. مقدار کمی فکر برای جان تازه واردان Shipt خریداران موجود در آن خواستار تلاش برای هدف “توقف بهره برداری از آن کارگران جدید” را متهم به شرکت در “preying بر جمعیت های آسیب پذیر که به تازگی شغل خود را از دست” پرتاب کارمندان جدید را به مخلوط بدون آموزش مناسب – اجازه دهید به تنهایی تجهیزات ایمنی و یا معقول پرداخت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im