صحبت sh*t: سوپر باول-برنده مربی برچسب $100mn NFL ستاره عماری کوپر ‘کثافت’

عماری کوپر که فقط امضا 100 میلیون دلار تمدید قرارداد با دالاس کابوی ها شده است بیرحمانه ناودان رکس رایان در طول یک حمله کوبنده است که در آن سابق سوپر باول برنده به نام گیرنده گسترده یک “گه.”

کوپر وضعیت مسلما بهترین گیرنده در NFL شد پاداش با فرمت ساخته شده است که 25 ساله یکی از بالاترین پرداخت ورزشکاران جهان در ماه گذشته.

سابق نیویورک جتز و لوایح بوفالو سر مربی رکس Ryan ابراز انزجار خود را در مقابله متهم ستاره از رفتن از دست رفته در بازی به عنوان بخشی از یک حمله لفظی به پایان رسید که در حیرت انگیز مد با مدفوع مربوط به توهین.

“من نمی خواهد که پرداخت این پسر” رایان thundered در ESPN eviscerating بازیکن که تضمین درآمد او قرار می دهد چهارم, پشت, رقیب ستاره Michael Thomas, Julio جونز و بالا بگير Odell بکهام جونیور که بدست آورده حداقل $65 میلیون یک فصل است.

همچنین در rt.com فرو ریختن یک سلسله: چگونه می توانید از جدید انگلستان میهن پرستان حرکت پست-تام بردی عصر?

“به نظر من این بزرگترین ناپدید عمل در لیگ ملی فوتبال. او نشان نمی دهد تا در جاده ها است. زمانی که رقابت خوب است هنگامی که او را در برابر بهترین محله های او از بین می رود.

“من نمی خواهد که پرداخت این گه هیچ وجه در جهنم خواهد من پرداخت کرده اند این مرد. آنها ساخته شده است یک اشتباه بزرگ حق در اینجا.”

رایان که برنده معتبرترین جایزه فوتبال آمریکایی هنگامی که او به Baltimore Ravens به سوپر باول XXXV شکوه به عنوان مربی دفاعی در سال 2001 شوخی که وجود دارد تنها یک بازیکن نخبگان او می تواند به یاد داشته باشید که به عنوان ناشناس در بازی به عنوان کوپر. که بازیکن او گفت کوپر خود را در طول زمان خود را در Oakland Raiders بین 2015 و 2018.

همچنین در rt.com ‘کوبه حالت’: NFL گران قیمت ترین cornerback داریوش ذبح تغییر شماره پیراهن در ادای احترام به کوبه برایانت (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im