در نظر گرفتن سهام: Nike فروشگاه غارت در جورج فلوید پس از شورش ورزشی غول پیکر پیام برای مردم ‘به همه بخشی از تغییر

یک پیام برای وحدت صادر شده توسط Nike است نه مانع آن نقطه عطفی فروشگاه در شیکاگو در حال غارت در میان جریان تظاهرات در اطراف مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

چند شهرستانها عمده در ایالات متحده باقی می ماند و نقاط کانونی به صورت عمده جمعیت تظاهرات پس فلوید مرگ در دست مینه سوتا افسران پلیس به تازگی.

فیلم از این حادثه دستگیر شد تماشاگران و منجر به چندین روز از اعتراض در سراسر کشور به عنوان شهروندان صحبت کردن در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی.

نایک در میان های مختلف بین المللی شرکت به صحبت کردن در برابر خشونت های پس از آنها با صدور یک پیام در توییتر که در آن آنها خواستار وحدت در حمایت از به اواخر فلوید.

همچنین در rt.com فقط آن را انجام نمی’: Nike, هدر رفته هیچ زمان ساخت آگهی در جورج فلوید مرگ اما آنچه انگیزه های واقعی خود را در پشت پیام?

پیام تایید شد توسط Nike ارشد رقیب آدیداس که صادر تاریخی retweet اصلی پیام برای تحکیم حمایت بین دو sporting goods عظیم.

با این حال به نظر نمی رسد که این پیام را دریافت کرده بود با صدای بلند و روشن از سوی برخی از شهروندان در شیکاگو پس از گل سرسبد فروشگاه نایک در میشیگان خیابان تخریب و غارت شده توسط تظاهر کنندگان ترک یک دنباله از آسیب و تخریب در پی خود.

این شورش را محکوم کرد توسط بسیاری از کسانی که می گویند که آنها درک و حمایت از حقوق شهروندان در اعتراض به آنچه که آنها به عنوان پلیس نابرابری اما این پیام است که به طور کامل تضعیف خشونت است که گاهی همراه با آن است.

با توجه به گزارش از رسانه های محلی تقریبا همه فروشگاه های محبوب خرید در شیکاگو آسیب دیده بودند در برخی از راه با مارک های معروف مانند زارا, CVS, Walgreens و دیگران نیز هدفمند توسط غارتگران است.

علاوه بر این چندین اتومبیل پلیس نیز در درگیری بین مقامات و تظاهر. شهر پیشاور آغاز و در 9 بعد از ظهر به وقت محلی در روز شنبه و در پایان 6 صبح یکشنبه.

همچنین در rt.com ‘نجات bullsh*t’: NFL ستاره بازدید در لیگ بیانیه ای در مرگ جورج فلوید

روشن شود من به راهپیمایی در چند تظاهرات در روز من اما نه من و نه هر کسی است که من با دیدم نیاز به آوردن سلاح به منظور بلند کردن صدای ما و بیان ما متمم اول قانون اساسی حقوق,” شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت.

هنگامی که شما یا هر کس دیگری رفتار می کند و در این راه همه ما از دست دادن همان نیروهای ظلم و ما در حال مبارزه در برابر false اعتبار است که آنها طلب.”

همچنین در rt.com iSnatch? فروشگاه اپل غارت در طول DC شورش بیش از جورج فلوید کشتن (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de