در نظر گرفتن رضایت بیمار در دیدن نواک جوکوویچ پیچ و تاب خوردن بیش از coronavirus تور فاجعه در خدمت هیچ هدف آنچه

پس از coronavirus فاجعه از خود آدریا تور همه عذر خواهی در جهان نمی خواهد به اندازه کافی برای نواک جوکوویچ – یک مرد بسیاری از مردم در حال حاضر از جان گذشته به چوب به بوت شدن.

جوکوویچ پیدا کرده است راه سخت است که نیت خوب می تواند در هموار کردن راه بسیار نامطلوب مقصد.

در جوکوویچ در مورد کوروناویروس آلوده جهان شماره یک و همسرش Jelena در حال حاضر در قرنطینه به فکر سقوط به بیرون از خود را بد بخت آدریا تور.

جوکوویچ روز سه شنبه تایید کرد که او یکی از چهار بازیکن تست شده اند Covid-19 مثبت از افتتاحیه رویداد که تا به حال بازی در صربستان و کرواسی و برنامه ریزی بیشتر خرما در مونته نگرو و بوسنی و هرزگوین و همچنین به عنوان یک مسابقه نمایشگاه در سارایوو.

زمان جوکوویچ در زمان به رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه شب به موضوع عذرخواهی برای coronavirus, هرج و مرج, او در حال حاضر به دست آورده اما بسیار ناخوشایند عنوان که از دشمن عمومی شماره 1 و تور رویای خوبی و واقعا گاز دادگاه رس گرد و غبار.

همچنین در rt.com جهان شماره یک نواک جوکوویچ تست مثبت برای coronavirus به عنوان ستاره ناودان می شود برای بازی و مهمانی در بحث تور

“من عمیقا متاسفم مسابقات ما باعث شده آسیب برساند. همه چیز ما بود در ماه گذشته ما با یک قلب خالص و صادقانه نیت” نوشت: توبه و پشیمانی جوکوویچ در رسانه های اجتماعی بیانیه ای.

“ما معتقد مسابقات ملاقات تمام پروتکل های بهداشت و سلامت از منطقه ما به نظر می رسید در شرایط خوب در نهایت به متحد کردن مردم برای دلایل بشردوستانه.

“ما در اشتباه بودند و آن را بیش از حد به زودی. من نمی توانم بیان ببخشید من برای این کار و در هر مورد از عفونت است.”

هر کسی که در تلاش به طور کامل تبرئه جوکوویچ از رگبار سرزنش عنوان راه خود را در پنهان به هیچ چیز.

چند هفته گذشته را دیده اند جوکوویچ و همکار بزرگ نام ستاره مانند الکساندر Zverev دومینیک Thiem و گریگور دیمیترو نه آنقدر پرداخت اندک توجه به اجتماعی فاصله به عنوان به سادگی با مگس کش زدن در کنار آن در دسترس نباشد.

Adria تور دیدم رایگان mingling و نه فقط در زمین تنیس بسکتبال و فوتبال مسابقات شد. همچنین طرفداران و توپ پسر بودند و در آغوش, shirtless بازی کلوپ شبانه احزاب برگزار شد.

نتیجه این شده است یک خوشه از Covid-19 موارد با شروع دیمیترو و مصرف در کرواسی برنا Coric صربستان را Viktor Troicki (و همسر باردار خود) جوکوویچ را مربی تناسب اندام مارکو Panichi و دیمیترو مربی مسیحی Groh – قبل از جوکوویچ خودش و همسرش Jelena.

با توجه به این که این موارد می تواند نوک کوه یخ سطح خشم کارگردانی در جوکوویچ است تعجب آور است.

صرب شده است مارک “استخوان به رهبری” توسط امثال استرالیا شورشی Nick Kyrgios در حالی که برزیل دونفره متخصص Bruno Soares که در بازیکنان ATP شورای رهبری توسط جوکوویچ به نام بد درک بالکان تور “ترسناک نشان می دهد.” در پرتو حوادث اخیر جوکوویچ مطمئنا در تلاش برای حفظ ریاست جمهوری خود را در وضعیت های خاص که شورای.

همچنین در rt.com این طول می کشد کیک’: Nick Kyrgios می رود در بر نواک جوکوویچ پس از Covid-19 تشخيص و تور, مهمانی,

قضاوت توسط جوکوویچ عذرخواهی او در حال حاضر اذعان حماقت خود. پیشنهاد خود را به ارمغان بیاورد تنیس به خانه اش در منطقه به دنبال انقباضات از coronavirus اتحاد چشمگیری نتیجه معکوس داده و او را احمق نیست به آن اعتراف.

اما برای برخی حتی روز سه شنبه groveling عذرخواهی هرگز به اندازه کافی — این است که یک بازیکن در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم بازیگران در بسیاری از جاها به عنوان یک ورزشی تبه کار.

که یک برچسب که تا به حال گیر همیشه محکم تر در طول Covid-19 مستند زمانی که جوکوویچ صحبت در مورد ضد واکسیناسیون موضع و spouted باورهای عجیب و غریب است که قدرت ذهن به تنهایی می تواند تغییر ساختار شیمیایی از آب آلوده.

همسر خود را Jelena نداشت او را در محبوبیت سهام با به اشتراک گذاشتن یک توطئه post on Instagram لینک coronavirus همه گیر به نصب و راه اندازی شبکه های 5G.

همچنین در rt.com نواک جوکوویچ لعنتی عجیب و غریب ‘قدرت ذهن” تئوری

از طریق باورهای خود را در طب جایگزین و معنویت جوکوویچ بود که در حال حاضر رنگ به عنوان عجیب و غریب است که هنگامی که وفادار ماندهاند با اغلب مبارز ارتباط با جمعیت بدان معنی است که 17 بار گرند اسلم برنده شد هرگز فراهم چیزی شبیه همان چاپلوسی به عنوان همکار تمام وقت نوابغ راجر فدرر و رافائل نادال.

در این زمینه رسانه ها ادعا می کند که جوکوویچ شهرت دروغ است در ژنده پوش به دلیل این آخرین بحران است به طور گسترده ای خاموش-هدف: او در حال حاضر یک شکل از هر دو سرگرم کننده و اصطکاک است.

این تا حدودی توضیح می دهد که چرا هیچ کمبود schadenfreude پس از جوکوویچ مثبت Covid-19 تشخیص به عنوان ‘من-گفت-شما-تا تیپ باید بسیج به smugly دست خود را مالش.

جوکوویچ بوده است به نام “یک**سوراخ از سال” توسط امثال هتاک ما خروجی Barstool ورزشی در حالی که حتی تا حدودی بیشتر قطعات در نظر گرفته اند و او را متهم کرد و از “خود ستایش غرور” با پیش رفتن با تور خود را.

به تکرار آن سخت است نه به متهم جوکوویچ از بی پروا بودن بیش از خود را محکوم بالکان تنیس ادیسه. اما ادعا می کنند که بد بخت تور یک خود خدمت نفس سفر ؟ که خیلی گسترده تر از tramlines.

به عنوان آن سازمان شده اند در درد به اشاره Adria تور تصور می شد به تنیس به یک منطقه که هنوز هم خرس زخم از جنگ; یک فرصت برای جوکوویچ را بزرگ نام تنیس به گوشه ای از جهان در همان زمان خدمت بشردوستانه باعث می شود.

در پا برای اولین بار در بلگراد جوکوویچ منتقل شد به اشک زیر بازی خود را با الکساندر Zverev.

“من فقط غرق احساسات را به دلیل این مرا به یاد دوران کودکی من,” او گفت:.

این نمی شد خالی از کلمات یا اشک تمساح. جوکوویچ به یاد آورد اول دست آسیب جنگ دهه 1990 ساخته در منطقه و صلیب خود را-بالکان تور تلاشی بود در ادامه به تقویت روابط.

آن را بد تصور, قطعا, اما آن را نه خود خدمت – و نشان می دهد هر چیزی در غیر این صورت به سادگی خیانت عمیق تر-در حال اجرا تنفر از 33 ساله صرب.

و در حالی که جوکوویچ را تحمل فشار از سرزنش نیز همدست هستند و مقامات مربوطه کشور که در این سفر صورت گرفت. به همین ترتیب جوکوویچ بود برخی, اما همکار شرکت کنندگان همچنین از اراده خود و همچنین سزاوار سهم عادلانه خود را از سرزنش.

جوکوویچ inarguably سزاوار تر استدلال مخالفت او را دریافت کرد اما به سختی gloating که برخی از آنها زیاده روی در و یا منحرف روایت است که تور خود را به نوعی یک خود خدمت سفر نفس.

نواک جوکوویچ در حال حاضر و در نظر گرفتن منحرف لذت در لگد زدن به او را در خدمت هیچ وجه خوب.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de