رنگ ورو رفته ادای احترام? طرفداران اسلم ‘شرم آور’ $170K لامبورگینی اختصاص داده شده به اواخر NBA ستاره کوبه برایانت

یک لامبورگینی تزئین شده در رنگ های بنفش و طلا از لس آنجلس لیکرز در دسترس ساخته شده برای خرید توسط فروشنده خصوصی پس از مرگ غم انگیز از کوبه برایانت و نوجوان اما برخی از طرفداران واکنش نشان داد و با خشم.

افسانه بسکتبال برایانت و دخترش Gianna بودند نه افرادی که جان در یک هلیکوپتر تصادف در کالیفرنیا در ماه گذشته با مرگ لیکرز آیکون ارسال یک شوک از غم و اندوه را از طریق چشم انداز ورزش در ایالات متحده و فراتر از آن.

همچنین در rt.com ‘لطفا آن را نمی توان واقعی’: ورزشی جهان در شوک بعد از مرگ ‘نماد جهانی’ کوبه برایانت

چنین بود برایانت وضعیت در ورزش است که از دست دادن خود را در سن 41 به نظر می رسد به یک تراژدی تقریبا نا معلوم به نسبت. هر دو برایانت و 13-year-old daughter Gianna شده اند memorialized در swathes از احترامات و پیام پس از مرگ آنها اعلام شد که منجر به یک پیشبینی بزرگ ترقی در یادگاری های سابق لیکرز ستاره تصویر – و یک مورد چنین است کمی بیشتر hi-octane از دیگران است.

سوپراسپرت afficionado جو Carbona تصمیم گرفتند برای چیزی متفاوت زمانی که او تصمیم گرفت او می خواست به پرداخت ادای احترام به برایانت میراث آوردن خود را 2015 Lamborghini Huracan به شیکاگو گاراژ که در آن او درخواست شود آن را مزین با تصاویر برایانت و Gianna و نقاشی در این تیم یاد بنفش و طلایی رنگ.

استیو Zielinski صاحب X-Treme, گرافیک, گفت که قدر این وضعیت بدان معنی است که او و تیم خود را فوق العاده مراقب باشید در هنگام دست زدن به لامبورگینی.

من تا به حال به مطمئن شوید که آن را خوب بود و نه افراطی. و ما نمی برای آن هزینه,” او گفت: TMZ گزارش شده است.

ماشین امکانات برایانت پیراهن شماره 24 در هر دو درب همراه با زرد مسابقه خط خطی کردن وسط که تقاطع غنی بنفش که غالب آن است.

Carbonara می گوید که این خودرو در دسترس است برای هر کوبه فن برای خرید اما مراقب باشید: شما را به مجموعه ای سرد $170,000.

اما در حالی که برخی از طرفداران ستایش سوپراسپرت ادای احترام دیگران را ناودان آن را به عنوان یک “شرم آور” تلاش در تبلیغات از کسانی که در پشت فروش.

یک بنای یادبود برای برایانت و دختر خود را برنامه ریزی شده است برای دوشنبه 24 فوریه در مرکز استیپلز در لس آنجلس که در آن طرفداران را آخرین فرصت برای ادای احترام خود را به بسکتبال آیکون.

قیمت برایانت یادگاری از همه نوع افزایش یافت در پی مرگ غم انگیز او با هشدار به خریداران به در مواظب برای جعلی کالا به عنوان scammers نگاه به پول نقد در در مرگ نابهنگام.

همچنین در rt.com خارج از بورس: ورزشی نایک غول به فروش می رساند از همه کوبه برایانت-موارد مربوط در پی فاجعه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de