سوریه حق به مبارزه با تروریست ها در ادلب و روسیه نمی تواند دخالت کند – مسکو

دمشق حق دارد برای مبارزه با به عقب زمانی که توسط تروریست ها مورد حمله و مسکو است که در هیچ موقعیتی برای جلوگیری از سوری ها را از انجام آنچه که شورای امنیت سازمان ملل تایید وزیر امور خارجه روسیه گفت: پس از آخرین ادلب عود.

آنکارا از دست داده و 33 سربازان در شمال غربی سوریه در استان پس از هدف قرار گرفتند توسط سوریه حمله هوایی. اظهار نظر در این فاجعه روز جمعه وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت: مرگ و میر بودند بدون شک یک فاجعه که مسکو ابراز تسلیت خود را. با این حال آنکارا سهام بخشی از تقصیر را به گردن برای آنچه اتفاق افتاده است زیرا هر دو موفق به اطلاع روسیه در مورد موقعیت نیروهای خود و دلیل آن کاهش یافت و کوتاه که آن را به ده-تشدید خشونت ها در یمن است.

این طرح که روسیه و ترکیه توافق شد “برای جدا کردن عادی نیروهای مخالف از تروریست ها به demilitarize درونی کمربند در منطقه برای جلوگیری از حملات آینده از آن در برابر نیروهای سوریه و روسیه [پایگاه هوایی Khmeimim] برای اطمینان از آزاد راه سفر از طریق این منطقه است.”

اهداف محقق شده اند در بیش از یک سال و با حملات از ادلب ادامه “ارتش سوریه قطعا [به] حق کامل به مقابله به مثل و سرکوب تروریست ها” لاوروف افزود که نیاز به شکست نیروهای جهادی در سوریه شده است و با حمایت شورای امنیت سازمان ملل.

[روسیه] نمی تواند منع ارتش سوریه از اجرای خواسته های نوشته شده در قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل که خواستار سازش ناپذیر مبارزه با تروریسم در همه اشکال آن است.

ادلب آخرین دژ بزرگ ضد نیروهای دولتی در سوریه با بخش های بزرگی از آن را تحت سلطه حیات تحریر الشام (HTS) آخرین تناسخ در جسم تازه از القاعده در سوریه است. در سال 2018 آنکارا اعتراض به برنامه ریزی حمله نظامی توسط ارتش سوریه گفت: این امر منجر به از دست دادن بزرگ زندگی غیر نظامی و خروج پناهندگان از ایران که باعث بحران بزرگ در ترکیه است.

به جای آنکارا توافق کردند تا با استفاده از نفوذ آن در میان برخی از گروه های مسلح در ادلب به سرکوب و خشونت و در نهایت ایجاد یک آتش بس پایدار با روسیه در تلاش برای انجام همین کار را با دمشق و نیروهای خود را. ترتیب این کار نمی کند و ارتش سوریه شروع به گرفتن روستاها و شهرها در جنوب ادلب را دفع جهادی.

همچنین در rt.com “ما جنگیدند روسیه 16 بار و به مبارزه با آن دوباره’ هشدار اردوغان مشاور در میان ادلب تشدید

پیشرفت به ارمغان آورد سوریه نیروهای خود را به نزدیکی از سربازان ترکیه که مستقر در خاک سوریه با هدف اعلام شده برای مشاهده پیشنهاد آتش بس. در موارد مختلف این دو رقیب درگیر شدند و در نتیجه مرگ و میر در هر دو طرف با آخرین قسمت در حال خونین ترین برای ترکیه تا کنون.

آنکارا خواستار دمشق خروج نیروهای خود از سوریه به استان و تهدید به راه اندازی یک عمده عملیات نظامی مگر اینکه اتمام حجت انجام نشده بود تا پایان مارس. پس از پنج خشونت در ترکیه به نام اضطراری جلسه ناتو ramping تا نگرانی خود را از امکان تمام عیار ترکیه و سوریه جنگ است که می تواند در قرعه کشی خارجی حامیان این دو کشور است.

لاوروف تاکید کرد که روسیه به هر قصد د-تشدید درگیری و اطمینان حاصل شود که سربازان ترکیه در معرض خطر هستند در ادلب.

همچنین در rt.com جنگ بزرگ در ادلب خواهد شد که عواقب شوم برای همه, از جمله ترکیه و روسیه سناتور

مسکو گفت: مرگ و میر حاصل از miscommunication به ویژه در ترکیه موفق به اطلاع روسیه در مورد که در آن اتحاد چکمه بر روی زمین در سوریه است. روز پنج شنبه در این قسمت با توجه به وزارت دفاع روسیه اتفاق افتاده است چرا که ارتش سوریه آمیخته با جنگجویان یک گروه مسلح که تهدیدی برای نیروهای سوریه.

“به عنوان به زودی به عنوان ما آموخته است که آنچه اتفاق افتاده بود ما از سوریه همکاران به توقف جنگ و همه چیز را ما می تواند به ترتیب امن تخلیه زخمی ها و بازیابی مرده سرباز ترک به ترک خاک” وزیر روسیه گفت.

روسای جمهور روسیه و ترکیه صحبت در تلفن روز جمعه برای بحث در مورد چگونه تنش در ادلب می تواند خنثی است. مسکو تصریح کرد که مبارزه با تروریسم در ادلب دارای بالاترین اولویت در شرایط فعلی. رهبران دو کشور همچنین توافق کردند که ارتش های روسیه و ترکیه باید ایجاد بهتر خطوط ارتباطی با یکدیگر است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im