سوریه دفاع هوایی شلیک ‘خصمانه موشک های’ بیش از دمشق اخراج از اسرائیل و اشغال Golans – رسانه های دولتی

سوریه و دفاع هوایی را خنثی یک حمله موشکی متوقف کردن چند “اهداف خصمانه” راه اندازی شد به سمت پایتخت, دمشق, سوریه, رسانه های دولتی گزارش شده است.

این حمله گزارش نشده در نتیجه هر گونه خسارت و یا تلفات.

“دشمن موشک آمد از اشغال جولان و … آنها را قطع کرد قبل از آنها به اهداف خود” یک منبع نظامی گفت: به عنوان ذکر شده توسط سوریه سانا اعلام کرد.

آژانس قبلا گزارش به نقل از خبرنگار خود که موشک آمد از جهت اشغال شده توسط اسرائیل بلندی های جولان. اسرائیل که معمولا اظهار نظر نمی کنم و در آن بمب گذاری در تهاجم به سوریه شناخته شده است که بارها و بارها زده حومه دمشق مدعی شد هدف قرار دادن “ایرانی مواضع” وجود دارد.

همچنین در rt.com حملات هوائی اسرائیل به حومه دمشق در معرض خطر قرار داده غیرنظامی پرواز با 172 مسافر در هیئت مدیره – وزارت دفاع روسیه

فیلم ظهور آنلاین نشان دادن لحظات سوریه دفاع هوایی مشغول شد به موشک.

یک ویدئو منتشر شده توسط SANA, نشان می دهد سیستم شلیک به آسمان به عنوان پایتخت سوریه است که به تاریکی فرو برد.

آخرین بار تل آویو بارید پایین موشک در دمشق فقط یک هفته پیش, وادار کردن دولت سوریه برای فعال کردن آن دفاع هوایی برای دفع این حمله است. در حالی که وجود دارد هیچ تلفات و یا آسیب گزارش شده و به عنوان نتیجه فوریه 6 حمله نظامی اسرائیل در معرض خطر زندگی برخی از 172 مسافر و خدمه در هیئت مدیره از یک دمشق-محدود ایرباس A320 از تهران. هواپیما در یک خطر جدی از گرفتار شدن در تیررس شد و مجبور به فرود اضطراری روسیه نظامی گزارش داد در پی این بمب گذاری متهم تل آویو از قرار دادن زندگی غیر نظامی در خطر است.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im