دوستیابی برنامه Tinder اضافه کرده است یک “دکمه وحشت” از ویژگی های است که آهنگ های این کاربر از طریق ‘تاریخ’ و اجازه می دهد تا آنها را به بر روی کامپیوتر کاربر اطلاع مقامات اگر آنها دچار مشکل هستید. این شرکت اصرار دارد کاربران خوب هستند با از دست دادن حریم خصوصی.

دقت محل سکونت ردیابی از ویژگی های اجازه می دهد تا آتش زنه کاربران برای ذخیره اطلاعات در مورد تاریخ و سفر برنامه ریزی شده به طوری که مقامات می تواند به سرعت و به طور جامع اطلاع در لمس یک دکمه باید هر چیزی به چپ چپ. تحریک دکمه وحشت نتایج جستجو در یک متن از Noonlight این شرکت در پشت فن آوری است. اگر کاربر پاسخ نمی دهند با اطمینان که همه به خوبی خدمات اورژانس هستند هشدار داده شده است.

همچنین در rt.com فرازمینی آتش زنه? ژاپنی, میلیاردر پست ‘خواست’ آگهی برای دوست دختر برای پیوستن به او در سفر در اطراف ماه

مندی گینزبرگ مدیر عامل آتش زنه پدر و مادر مطابقت گروه اصرار کاربران خوب هستند با به خطر انداختن حریم خصوصی خود را برای یک لبخند و وعده های ایمنی. “شما امید بستن به مطمئن شوید که مردم می تواند به شما کمک کند اگر شما نیاز به,” او گفت: وال استریت ژورنال روز پنجشنبه انکار اطلاعات محل را می توان برای بازاریابی “و یا هر چیز دیگری.” او همچنین ادعا کرد محل داده خواهد ماند با Noonlight نه مسابقه absolving دومی از مسئولیت نهایی آن استفاده می کند.

بازی غرق شده یک سرمایه گذاری قابل توجهی به Noonlight پیش از نورد آن را در سراسر آتش زنه در پایان ماه به زودی به دنبال آن دیگر دوستیابی آنلاین برندها. آزادی مطبوعات نمی دهد دقیق مقدار دلار اما بازی در حال حاضر دارای یک صندلی در Noonlight مدیره. این ویژگی به نظر نمی رسد به اختیاری هر چند کاربران احتمالا قادر خواهد بود تا تصمیم بگیرد که آیا به آن را فعال کنید پیش از تاریخ اگر آنها می خواهند برای شروع ورود اطلاعات مربوط به فرد دیگری است.

Ginsberg همچنین می خندد کردن امکان “آلارم کاذب” فرستادن پلیس به تداخل با تاریخ است که نه انحطاط را به رتبه شکار. “اگر کسی پاسخ نمی بدترین حالت کسی را نشان می دهد و می زند بر روی درب. آن را بدترین چیز در جهان,” او گفت: ظاهرا بی اطلاع است که پلیس نشان دادن به آنچه آنها باور دارند که به تجاوز یا قتل در روند بعید به “هیچ” برای جواب دادن حتی زمانی که یک ترسو زن و شوهر به آنها می گوید به خانه بروم.

این Noonlight ردیاب یکی از چندین “ایمنی” اقدامات آتش زنه است که نورد است که می تواند یک ثروت باد اورده در دست از هر گونه نظارت دولت است. یک عکس جدید و ویژگی های تایید می افزاید: یک تیک آبی به پروفایل که کاربران می توانند ها در زمان واقعی در یک عکاسی از خود تطبیق تصادفی مطرح و درخواست شده توسط برنامه. با توجه به آنلاین دوستیابی کلیشه است که در آن زندگی واقعی کاربر تا 60 پوند و 20 سال در, عکس این ویژگی این است که مطمئن شوید که به محبوب است. یکی دیگر از ویژگی های پرچم “به طور بالقوه تهاجمی” پیام و می پرسد که کاربر اگر آنها جرم به ظاهر کوچک بیش از یک راه ارزان برای آموزش یک مدنیت-پلیس’ AI.

Tinder بیش از 50 میلیون کاربر در سطح جهانی آن را یکی از محبوب ترین نرم افزار دوستیابی در وجود است. یک مطالعه انجام شده در اوایل این ماه توسط نروژی مصرف کننده حمایت Forbrukerradet یافت Tinder به مجازی غربال برای حساس داده های مشتری. نرم افزار گردش اطلاعات شخصی در میان 45 مطابقت گروه مارک و تبلیغ کنندگان شخص ثالث بدون درخواست یا اطلاع کاربر خارج از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها موافقت خود را پس از ثبت نام برای این سرویس در یک راه Forbrukerradet اتهام اجرا می شود گرفتار اروپایی GDPR قانون حفظ حریم خصوصی.

همچنین در rt.com نیوجرسی پلیس به نوبه خود شهروندان گوشی به دستگاه نظارت – صورت خود را خوب البته

خدمات اورژانس در حال تبدیل شدن به کسب و کار با شرکت هایی مانند Carbyne911 و سرانه امن راه حل های رقیب را به قرن 20th فوری-سیستم های اعزام به عصر دیجیتال از اطلاعات oversharing توسط باد ترس از جرم تیراندازی و تروریسم و تجاوز به عنف در حال حاضر. در حالی که آنلاین دوستیابی بدون شک در این مسیر شکارچیان مشخص نیست که چگونه به کاهش روند احضار مقامات از سه دکمه, 911, به یک دکمه وحشت است که ارزش تجارت داشتن و در عین حال یکی دیگر از بیچهره شرکت با تکنولوژی نظارت بر رفت و آمد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im