انتقام شیرین ؟ سازمان دیده بان پلوسی, پاره کردن مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا پس از او snubs دست دادن

مجلس نانسی پلوسی, پاره کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن SOTU سخنرانی پس از کالایی از طریق به خوبی تحسین سالانه آدرس. ژست مواجه شد با سلامتی و این jeers تقسیم در طول معمول حزبی خطوط.

Pelosi نگاه کرد و به سختی قادر به مهار خشم او را به عنوان او پاره کردن آنچه کاخ سفید تایید کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن 78 دقیقه سخنرانی. در حالی که طرفداران او را تشویق می کردند این حرکت تمرد – کسانی که آن را دیدم حداقل و نبود تحریم این سخنرانی به طور کامل – واکنش وحشت زده شد.

دموکراتیک رهبر به نظر می رسید آگاهانه و مصمم به یک تا 2019 عملکرد که در آن او به عمد در کف رئیس جمهور صورت پس از دیگری طولانی است اما به خوبی تحسین کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به دریافت خود کینه توز حفاری در dodging دست دادن با رئیس خود نمسیس به عنوان اقدامات آغاز شده است. این مقام کاخ سفید حساب توییتر در زمان نمایش کم نور پلوسی حرکت تفسیر آن را به عنوان به یاد ماندنی عمل بی احترامی نسبت به کسانی که افتخار در سخنرانی رئیس جمهور.

رئیس جمهور دیده می شد به دهان عبارت “متشکرم” به عنوان پلوسی قرار دادن پاره کردن مقالات گذشته, هر چند آن روشن نیست اگر او sarcastically ضمن تشکر از او و یا کارگردانی قدردانی خود را در جای دیگر.

ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مشروط در رسانه های اجتماعی شد بیسار خوشحال و Gif های از صحنه بلافاصله نشو و نما.

اما رئیس جمهور متحدان فکر او تا به حال رفته بیش از حد است.

دیگر ناظران بودند به طور کلی شک و تردید از کل pro-wrestling-مانند دشمنی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی