جارو ویروس قدرت اعلام کرد

فرودگاه می تواند بسته و مردم برگزار شد در بهداشت عمومی در زمینه های زیر به اورژانس قدرت برای مقابله با کروناویروس.

پلیس و مقامات مهاجرت قادر خواهد بود به جای مردم در “مناسب جداسازی امکانات” تحت نظر دارد.

بیماران می تواند مرخص زود به ایجاد فضا برای بیمار به طور جدی در حالی که مراقبت های اجتماعی می تواند دارای اولویت برای کسانی که با بزرگترین نیاز دارد.

وزیران گفت: این اقدامات در نظر گرفته شده برای صرفه جویی در زندگی و حمایت از سلامت و مراقبت اجتماعی کارگران است.

این لایحه به وزرای قدرت به بستن مدارس و یا نگه داشتن آنها را باز کردن و فعال کردن شوراها را به “استفاده” از مراقبت اجتماعی نیروی کار در تعیین سطح مراقبت.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: آنها “متناسب با تهدید مواجه هستیم” اما تاکید کرد که آنها تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد “زمانی که به شدت لازم است” و در نیروی باقی می ماند تنها زمانی که مورد نیاز برای پاسخ به بحران است.

این اقدامات به شمار می رود سریع-ردیابی از طریق مجلس هفته آینده با نمایندگان مجلس را به “nod آنها را” از طریق به جای اقدام از طریق رای گیری لابی به صورت عادی.

آقای Hancock گفت: هدف اصلی این بود که به سرعت گسترش ویروس کشنده که تا کنون منجر به 71 مرگ و میر – و برای کمک به آماده سازی سرویس های بهداشتی برای فشارهای بی سابقه ای را در هفته های آینده.

کلید اقدامات در نظر گرفته شده برای افزایش ظرفیت در بیمه خدمات درمانی عبارتند از:

  • به تازگی بازنشسته کارکنان خواهد بود قادر به بازگشت به کار بدون هیچ گونه تاثیر منفی بر حقوق
  • ویژه پوشش بیمه ارائه خواهد شد برای کارکنان مراقبت از کارکنان در خارج خود روز به روز وظایف
  • کاغذ بازی را کاهش خواهد داد برای کمک به پزشکان تخلیه بیماران با سرعت بیشتری
  • فوق العاده اشتغال پادمان برای داوطلبان اجازه می دهد تا آنها را به مکث اصلی خود شغل تا چهار هفته

در جای دیگر روند برگزاری مجالس ترحیم می تواند در تسریع به عنوان بخشی از تلاش ها برای “مدیریت مرحوم در وقار راه” باید انگلستان تجربه بیش از حد “مرگ”.

بیشتر جلسات دادگاه می تواند محل از طریق تلفن یا ویدئو در حالی که نیروی مرزی می تواند به طور موقت به حالت تعلیق در آورد عملیات در فرودگاه ها و حمل و نقل دیگر مراکز وجود منابع کافی برای حفظ امنیت مرزی.

بیشتر بحث برانگیز این لایحه می خواهد به قدرت بی سابقه ای به سازمان های اجرای قانون برای بازداشت افراد و قرار دادن آنها در مناسب جداسازی امکانات در صورت لزوم.

وزرای می گویند که آنها امید این خواهد بود لازم به مردم مسئولانه عمل خواهد کرد و افزود که این قانون را “حمایت و حفاظت از مردم را به انجام کار درست و پیروی بهداشت عمومی مشاوره”.

آقای Hancock گفت: این اقدامات خواهد بود “بهنگام به حداکثر رساندن اثر خود را” خواهد بود و “خاموش” یک بار دیگر لازم است در خط با انگلستان چهار اکثر ارشد پزشکی مشاوران.

“برنامه ریزی برای بدترین و بهترین ما را از این طریق دریافت کنید اما این یک تلاش ملی است و ما باید همه با هم کار می کنند,” او گفت:. “مهمتر آنها به دولت و قدرت آن نیاز به حفاظت از زندگی است.”

دولت پرده برداری کرده است آنچه در آن گفته بود “بی سابقه ای” مجموعه ای از اقدامات مالی برای حمایت از اقتصاد بریتانیا از جمله وام مسکن “تعطیلات” برای کسانی که مشکل مالی و همچنین £330bn در وام برای محافظت از کسب و کار در مواجهه با ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از ویروس.

بیمه خدمات درمانی نیز تایید کرد که همه غیر فوری عملیات خواهد شد به تعویق افتاد از 15 آوریل به رایگان تا تخت برای بیماران مبتلا به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de