سوئد و نوجوانان هشدار داد برای جلوگیری عمدا سرفه در افراد مسن در نفرت ‘coronavirus چالش’

مقامات در سوئد شهرداری Eslov باید شهروندان هشدار داد که نوجوانان در حال آگاهانه و سرفه و عطسه و تف در کنار سالمندان در اصطلاح ” coronavirus چالش است.’

پدر و مادر توصیه شده است به “بحث” با فرزندان خود را پس از یک شماره از گزارش های هدفمند ناگوار و غیر بهداشتی رفتار با جوانان محلی در برابر افراد مسن. سوئد تصمیم گرفتند به اعمال محدودیت در آزادی شهروندان خود را بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر.

اما دانشگاه ها و مدارس را تعطیل, به معنی یک خسته جوانی است که ظاهرا به دنبال سرگرم کردن خود را در هزینه از افراد مسن است.

همچنین در rt.com سوئد می گوید هیچ به قرنطینه این بیشتر بی پروا و یا بیشتر متناسب Covid-19 دیدگاه در غرب ؟

“برخی از بزرگان ما شده اند در معرض جوانان آگاهانه و سرفه و عطسه و تف در مجاورت خود در خیابان ها و در فروشگاه ها. بحث خود را به جوانان و, بالاتر از همه, پاسخ اگر کسی به شما نگاه کنید به تحریک و رفتار disrespectfully,” Eslov شهرداری نوشت: در Facebook.

بسیاری از مردم حاضر به نام رفتار “نفرت انگیز” و “کاملا بی معنی” هر چند برخی از متهم شهرداری كردن “خبر جعلی” از “نژادپرستان” و “جوانان” بود و یک کلمه کد برای چیزی کاملا متفاوت است.

“در آن آمده است به ما دانش است که افراد احساس نا امنی. که افراد جوان سرفه و فریاد ‘کرونا’ تنها به راه رفتن به دور و خنده” اینگرید Westerlund رئیس عملیات در Eslov شهرداری گفت: رادیو سوئد.

در ضمن یک مهاجر اواز یا موسیقی دو نفری از اسکیلستونا در پشت حساب YouTube “آلفا و علی” ارسال شده یک ویدیو چند روز پیش که در آن آنها با نزدیک شدن افراد به صورت تصادفی در خیابان در حالی که تظاهر به سرفه در حالی که ادعا دارند coronavirus.

محلی سوسیال دموکرات سیاستمدار ماریا عقبی نام مستعار توییتی توصیف جفت به عنوان عمومی”احمقها” در حالی که آنها را دعوت به تلاش و شوخی او امیدوار او را “خوب” قبل از تعهد به تماس پدر و مادر خود را و به آنها اطلاع داد که آنها مطرح کرده اند “دو مقیاس کامل احمقها.” که از صبح سه شنبه, سوئد گزارش 4,028 موارد عفونت کروناویروس در نتیجه 146 مرگ و میر.

سوئد تنها نیست وقتی که می آید به لحنی coronavirus, با مضمون شوخی با این حال به عنوان نمونه های مشابه توجه-whoring به نظر می رسد حاضر به عنوان نسل Z در تلاش برای شکست دادن خود را در وسط یک بیماری همه گیر همه به خاطر رفع خستگی.

ایرلندی پلیس برجای پس از جوانان گرفتار شده بودند سرفه یا تف اعضای عمومی در چه ایرلند وزیر بهداشت سیمون هریس به عنوان “نفرت انگیز” و “احساساتی” رفتار.

همچنین در rt.com Infinite کاربر لگد کردن معده تان شدیدا ‘coronavirus چالش’ کردن از طریق لیس زدن صندلی توالت در هواپیما در پایین جدید برای Covid-19 اعتیاد به مواد مخدره

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im