سوئد با استفاده از زمین های یخی و ظروف حمل و نقل به عنوان morgues سرریز با توجه به Covid-19 مرگ و میر

مقامات سوئد در حال توسل به یخچال حمل و نقل, ظروف زمین های یخی و غذاخوری یخچال به فروشگاه ملت مرده به عنوان Covid-19 کشته و تدفین هستند به تعویق افتاد در سراسر کشور است.

آخر هفته طولانی مانند عید پاک تعطیلات می تواند باعث جمع شدن اما این تشدید شده است coronavirus بیماری و متعاقب آن مرگ و میر و جمع شدن در گورستان که بسیاری از آنها بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی.

در هر دو گوتنبرگ و استکهلم و بیمارستان و متوسل به اجاره کردن زمین های یخی و یخچال ظروف برای استفاده به عنوان موقت ذخیره سازی سرد برای مرحوم, در حالی که بیمارستان دانشگاه کارولینسکا در سولنا به متوسل به استفاده از یک سردخانه برای مواد غذایی به عنوان یک سردخانه موقت.

“بزرگ تنگنا است که ما سردخانه به درستی ابعاد برای یک شهر بزرگ است که ما در. پس مهم است که بستگان را به ترتیب مجالس ترحیم به طوری که مرحوم شدن تابوت محدود و در نتیجه می تواند به کار گرفته شده توسط گورستان دولت” گوتنبرگ مراسم تشییع جنازه مدیر کاتارینا Evenseth گفت: رادیو سوئد.

او افزود که یخ “کار بزرگ” به عنوان “تابوت قرار داده شده در میدان یخ بازی هاکی” با توجه به کمبود کسب و کار در میان مداوم coronavirus بحران است.

در ضمن Claes اموزش از دانشگاه کارولینسکا آزمایشگاهی گفت: وضعیت “تیره و تار” به عنوان “جریان از بدن بیشتر از خروج” یک وضعیت که نه ظالمانه امر به “تمام بیمارستان” در کشور است.

استکهلم Park بیمارستان دیده است پنج برابر افزایش در تعداد از بدن فرستاده شده به سردخانه در حالی که کارولینسکا بدن تعداد افزایش یافته است توسط یک عامل از هشت به بین 100 و 150 بدن.

همچنین در rt.com سوئد و نوجوانان هشدار داد برای جلوگیری عمدا سرفه در افراد مسن در نفرت ‘coronavirus چالش’

سوئد تصمیم به چشم پوشی در مجموع مستند تحمیل تنها جزئی محدودیت در زندگی عمومی و جنبش است. آن دیده می شود بیشتر موارد از آن اسکاندیناوی همتایان نروژ 6,086 با 89 مرگ و میر و دانمارک 5,266 با 203 مرگ و میر.

حتی مقامات در فنلاند هلسینکی پایتخت مشابه گرفته اند اقدامات شدید و اجاره کردن یخچال حمل و نقل, ظروف, فنلاند با وجود داشتن کمتری coronavirus مرگ و میر ناشی از همسایگان خود است.

در عین حال نگران کننده تر در اخبار برخی از 50 نفر از کارمندان بخش جراحی قفسه سینه در بیمارستان دانشگاه لینشوپینگ مورد آزمايش قرار coronavirus نیمی از آنها آزمایش مثبت برای عفونت است. برخی از تجربه علائم خفیف مانند سردرد یا گلودرد اما مانده بودند کاملا بدون علامت باشد. آنها را پس فرستاده شده است اما نگرانی در حال رشد در مورد تعدادی از بیماران با آنها آلوده کارکنان تماس داشتند.

سوئد در حال حاضر 7,693 تایید موارد عفونت کروناویروس در حالی که این کشور کشته می ایستد در 591.

جهانی تعداد آلوده است به سرعت نزدیک 1.5 میلیون با بیش از 82,000 مرگ و میر گزارش شده است. ما نسبت به کانون شیوع با بیش از 400 ، 000 مورد تأیید و تقریبا 13,000 مرگ و میر ناشی از covid-19.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de