سوئد می گوید هیچ به قرنطینه این بیشتر بی پروا و یا بیشتر متناسب Covid-19 دیدگاه در غرب ؟

توسط پسر Birchall, انگلیسی, روزنامه نگار, پوشش, امور جاری, سیاست و آزادی بیان مسائل است. به تازگی منتشر شده در آفتاب و مشخصی آنلاین.

با بسیاری از اروپا تحمیل محدودیت فوق العاده ای به سرعت گسترش coronavirus سوئد خود را ترک کرده است جای تعجب شهروندان رایگان است. در حال سوئدی نورد تاس با بهداشت عمومی و یا هر کس دیگری زیاده?

به عنوان بسیاری از اروپا و بست کردن در یک پیشنهاد به سرعت گسترش Covid-19 یک کشور است که برخلاف روند. سوئد است که مصرف به طور قابل توجهی بیشتر رویکرد لیبرال به مبارزه با ویروس. با وجود آن نزدیک ترین همسایه های دانمارک و نروژ تعطیل همه اما ضروری خدمات سوئدی ها باقی می ماند رایگان به معاشرت به عنوان سخت اسکاندیناوی زمستان به پایان می آید. اگر چه دانشگاهها و مدارس را تعطیل, pre-مدارس مهد کودک, میله, رستوران ها, اسکی و باشگاه های ورزشی و آرایشگاه همه باز مانده است.

ادامه مطلب

Covid-19 compensation: Busybody police waste precious resources on meaningless tasks

خیابان های استکهلم و مالمو قابل ملاحظه ای ساکت تر از حد معمول اما مثبت شلوغ در مقایسه با کسانی که از کپنهاگ, اسلو و لندن و پاریس و رم. ایستاده در کافه ممنوع است اما تا زمانی که دوستدار فوتبال می توانید پیدا کردن یک صندلی آنها را به لذت بردن از یک شب. از دیگر اقدامات انجام شده عبارتند از گردهمایی بیش از 50 نفر ممنوع بودن و بیش از 70 بودن خواست تا از خود جدا کنند.

با استثنا از بلاروس که حتی خود را به حالت تعلیق لیگ فوتبال سوئد محدودیت مقدار به آرام ترین خارج وجود دارد. این باعث شده است تا ناظران هر دو در داخل و خارج از کشور به تعجب می کنم اگر آنها در حال بازی سریع و سست با سلامت کشور و یا مصرف بیشتر متناسب پاسخ در غرب است. نخست وزیر استفان Lofven هشدار داده است که زمان جلوتر خواهد بود دشوار است اما همچنین قرار دادن تعهد در فرد سوئدی. وی افزود: “همه ما به عنوان افراد باید به مسئولیت. ما نمی توانیم قانونگذاری و ممنوعیت همه چیز است.”

این تاکتیک است که در تقابل با استراتژی در انگلستان است که برای گفتن شهروندان به ماندن در خانه و محدود کردن خروج از خانه به یک بار در روز. سوئد کارشناسان گرفته اند بسیار متفاوتی به انگلستان را با خود اپیدمیولوژی دولت آندرس Tengell گفت: امپریال کالج لندن مدل سازی پیش بینی 250,000 مرگ و میر و اطلاع رسانی بوریس جانسون استراتژی است که “بدبین”. آخرین شماره در سوئد نشان می دهد نزدیک به 3,500 موارد و 105 مرگ و میر. Tengell گفت: Observer: “تا زمانی که بیماری کرون توسعه باقی می ماند, در این سطح نمی بینم هر یک دلیل بزرگ برای اقدامات است که شما فقط می توانید نگه دارید تا برای یک مقدار بسیار محدودی از زمان.”

سوئد حرکت اجازه داده است برای کسب و کار باز بماند کاهش تاثیر بر اقتصاد کشور. این رویکرد شده است به طور گسترده به خوبی دریافت شده توسط مردم که آن را به عنوان معقول تر عمل از سخت گیرانه اقدامات انجام شده در کشورهای دیگر است. همچنین نقاط کشور در یک موقعیت بهتر به سطح شیب دار به ظرفیت کامل پس از همه گیر فروکش. Lofven دولت به نظر می رسد کمتر تمایل به دیده می شود فقط به “انجام کاری” نسبت به بسیاری در غرب است. سوئدی ها را نمی clamoured برای دولت برای محدود کردن آزادی خود را در همان راه بسیاری در کشورهای دیگر به نظر می رسد انجام داده اند.

ادامه مطلب

Mandatory self-isolation: With Moscow in partial lockdown, Russian PM urges rest of country to follow suit

فقط زمان خواهد شد بگویید چه بهترین پاسخ به این سال شیوع معلوم می شود اما برای لحظه ای در سوئد بیشتر بی بند و مداخله رویکرد باید دلگرم کننده به جمعیت آن است. دولت و سپردن آن شهروندان به رعایت مشاوره و تنظیم رفتارهای خود درآمده و بدون خطر مداخله پلیس چیزی است که باید تحسین در جامعه است. آن را نیز حفظ سطح بالاتری از اعتماد به رفتن در جهت دیگر از مردم به دولت است. در یک سطح عملی و نه به کارگیری اقدامات سخت گیرانه بلافاصله مانع از هیستری از گرفتن نگه دارید در میان مردم و اجازه می دهد تا برای کندتر تشدید اقدامات باید آنها را مورد نیاز است.

اعتماد یک عامل مهم در یک دموکراسی که در آن یک دولت قوانین رضایت مردم است. اعتماد عمومی در سوئد فوق العاده بالا با شهروندان با داشتن ایمان است که خود سیاستمداران اقدام در جهت منافع عمومی. تمایل خود را برای درمان بزرگسالان مانند بزرگسالان است که کلید به آن اعتماد باقی مانده است.

بدون سوال فداکاری را باید در مبارزه با Covid-19 اما حیاتی است که اعتماد عمومی به دولت است و یکی از چیزهایی که از دست داده است. با در نظر گرفتن اندازه گیری پاسخ و پایگاه عملیات خود را از مشاوره به جای اجرای سوئد دولت قمار گرفتن اما مسلما کمتر مخاطره آمیز یکی از بریتانیا یا آلمان. سوئد است که اجازه می دهد اقتصاد خود را به عملکرد در یک بسیار بیشتر از سطح نرمال تر از بقیه اروپا است که به طور موثر تقریبا تعطیل.

اگر همه گیر معلوم نیست به عنوان کشنده به عنوان مثال در بریتانیا کارشناسان در ابتدا می ترسید و سپس اقدامات سخت گیرانه اجرا توسط کشورهای دیگر می تواند در درمان بودن بدتر از بیماری است. اما اگر آن را به نوبه خود به عنوان کشنده به عنوان پیش بینی کرد اما بیشتر از آن در سوئد از در کشورهای دیگر دولت می تواند هنوز هم نمی توان متهم پس از انجام هیچ چیز اما هنوز هم می تواند در بیشتر از لحاظ اقتصادی وضعیت با ثبات است. تنها وضعیت که ترک دولت سوئد واقعا باز به انتقاد خواهد بود اگر مرگ و مير در سوئد پیشی مشابه کشورهای اما تا کنون به نظر می رسد کمی نشانه آن است که به احتمال زیاد در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de