تروریست های مظنون & جنایتکاران جنگی که سوئد نمی تواند اخراج داده کار مجوز & گذرنامه هشدار مهاجرت رئیس

سوئد مهاجرت بالا رسمی هشدار داده است این کشور یک پناهگاه امن برای جنایتکاران جنگی و تروریست های بالقوه به عنوان آن را می دهد گذرنامه و مزایای مشکوک مجرمان خطرناک محافظت از اخراج توسط قانون.

شمال کشور اروپایی است که قابل ملاحظه ای استقبال خارجی ها به دنبال پناهگاه اما سوئد می تواند رد یک نرم افزار در زمینه امنیت. این سرویس امنیتی سوئد (SÄPO) اقتدار به اخراج یک فرد بداند آن را به عنوان یک تهدید با توجه به لینک های مشکوک به تروریسم و یا اتهامات که متقاضی مرتکب جرائم جدی.

اما سفارش اخراج یک فرد و در واقع اجرای آن دو چیز متفاوت هستند. سوئد ارسال کنید مردم را به کشورهایی که در آن آنها ممکن است به صورت آزار و اذیت و شکنجه و یا اعدام. بنابراین برخی از قوم دستور به ترک اما نمی توان مجبور به انجام این کار.

همچنین در rt.com رد رد: بیش از 28000 متقاضیان پناهندگی در آلمان اعمال می شود دوباره پس از خروج یا اخراج

در حالی که در گیر برزخ قانونی آنها صادر شده با اجازه اقامت موقت با تمام مزایای. آنها می توانند به کار در سوئد, دریافت سخاوتمندانه مزایای اجتماعی و گاهی اوقات حتی دریافت گذرنامه اجازه می دهد که سفر رایگان به دیگر اعضای اتحادیه اروپا.

دیگر ملل “باید یک زمان سخت در درک چگونه ما در نظر مردم خطرناک است اما هنوز ادامه به آنها گذرنامه و پروانه اقامت” گفت: سر از مهاجرت سوئد آژانس Mikael Ribbenvik که می خواهد این وضعیت را تغییر دهید.

Ribbenvik معتقد است که قوانین فعلی هستند “غیر منطقی” و در نتیجه در سوئد که به عنوان “پناهگاه امن برای جنایتکاران جنگی و تروریست های بالقوه”نوشت و در روزنامه Dagens Nyheter.

آژانس او می خواهد یک چهارچوب جدید قانونی است که می تواند با استفاده از گریز کمتر از یک گزینه جذاب است. چند سال پیش آن را تلاش برای جلوگیری از صدور اجازه اقامت موقت برای افراد میله میله برای اخراج با یک روش خاص است که می تواند محدود تر اما این تمرین لغو شد توسط دادگاه.

همچنین در rt.com پلیس سوئد به دنبال بیشتر ‘تنوع’ برای مقابله با گروههای جرم و جنایت — اما متقاضیان با پس زمینه های خارجی در تلاش برای ایجاد کلاس

امنیت بررسی چگونگی سوئد رفتار پناهجویان در حال حاضر در راه است و با توجه به منتشر می شود در اواخر ماه مارس است. مهاجرت رئیس می گوید: این مهم است که این وضعیت با به اصطلاح “اخراج داجرز’ منعکس شده است در آن.

یک رکورد 122 مردم تلقی یک خطر امنیتی صادر شد به طور موقت اجازه اقامت در سوئد در سال گذشته این مقام گفت.

سوئد در حال حاضر در تلاش برای آشتی دادن آن به طور سنتی لیبرال نگرش به مهاجران با افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز گزارش مربوط به باندهای شدند. منتقدان می گویند دولت به جای سرپوش گذاشتن چنین مشکلاتی از عنوان بیگانه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی