‘حقیقی’ عکس از FBI کارکنان زانو در میان تظاهرات در DC جرقه سردرگمی & calls برای ‘اقدام انضباطی’

تصاویر نشان FBI کارکنان در نظر گرفتن زانو هنگام گرم تظاهرات در پایتخت کشور تولید شده اند بحث شدید آنلاین با برخی از منتقدان خواستار آنها اخراج می شود با این استدلال اداره باید باقی می ماند “غیر سیاسی.”

حدود یک دوجین FBI کارکنان دیده می شد در یک جفت از عکس هایی که منتشر شده در رسانه های اجتماعی در پنجشنبه ظاهرا زانو در همبستگی با کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس در واشنگتن و شماری دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

غنی Higgins – که قبلا در برنامه ریزی استراتژیک از آمریکا و شورای امنیت ملی – اشاره کرد که برخی از کسانی که در تصویر بودند مدیران در اداره, DC زمینه دفتر و نه از عوامل با استناد به یک دوست در این می دانم که پس از برخی از شهروندان سوال عکس’ صحت.

دوبله تصاویر “سورئال” مخالفان را انباشت اشیاء بدست آمده بر روی FBI کارکنان برای آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک ژست سیاسی یکی حتی نشان می دهد این حرکت نقض دریچه عمل می کنند که میله فدرال کارکنان از برخی از انواع فعالیت های سیاسی ،

“نباید این Staters بود توطئه کودتا علیه [دولت]?” دیگر منتقد شوخی.

این condemnations نیز با تماس به نظم و انضباط کارکنان خود را برای اشاره به معترضان که به خیابان ها ریختند هفته گذشته پس از مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

با وجود هیگینز تایید است که این تصاویر در واقع به تصویر کشیدن FBI پرسنل برخی از شهروندان برگزار شد از شک و تردید پرسیدن که آیا کارکنان بودند زانو برای برخی از دلایل دیگر ربطی به ادامه تظاهرات.

در حالی که NFL quarterback khezri به طور گسترده ای نکردم ژست در سال 2016 – زانو طول سرود ملی در بازی فوتبال به عنوان یک شکل از اعتراض به خشونت پلیس – پس از فلوید را به قتل هفته گذشته تعدادی از افسران در سراسر کشور دیده شده است زانو در تظاهرات به سیگنال وحدت با معترضان.

همچنین در rt.com “من نمی توانم نفس بکشم’ گریه ما داعش است. بنابراین کل جهانی محله تغذیه با آمریکا زانو در گردن آن

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de