سابق UFC عنوان رقیب دارن تا به دادگاه تجدید نظر به طور مستقیم به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او اجازه می دهد برای ورود به کشور پس از متلک سرمقاله روزنامه اسرائیل Adesanya در مورد پیشنهاد خود را به ‘فریاد’ Jarrod Cannonier در UFC 248.

در پیام های رسانه های اجتماعی برای مغلوب ساختن پیشی جستن, تا خواسته رئیس دولت به “آیا من به نفع گرفتن ویزای من برای UFC 248 بنابراین من می تواند به مبارزه لطفا” اضافه کردن در کنار یک عکس از Cannonier: “به من ویزای من برای UFC 248 بنابراین من می تواند به فریاد این مرد است.”

تا که دستگیر شده بود پس از یک حادثه در جزایر قناری در سال گذشته و بنا به گزارش ها جریمه بیش از $10,000 در کنار گروه او تا به حال سفر با افزود: امیدوارم: “مطمئنا شما می توانید برخی از رشته ها!”

در این میان نشان داد که تصویری از او فرستاده شده بود توسط Adesanya است که در آن قهرمان خندید: “هی, من می خواهم به دیدن شما در مارس 7th ؟ آیا شما آینده را از طریق ؟ شما مسائل مربوط به ویزا.”

تا به طور منظم ادعا کرد که او آماده است تا در مرحله پس از خروج از رابرت ویتاکر به نیوزیلند-بر اساس سابق قهرمان در ژانویه 15.

با وجود Whittaker انداختن به تمرکز بر روی “چیزهای دیگر در زندگی من نیاز به اولویت دادن به” تا هنوز به تایید خود را به عنوان جایگزینی با کمی بیش از سه هفته تا شب مبارزه در لاس وگاس هشدار Cannonier: “فقط به UFC برخی از زمان برای این مرتب کردن. شما مجبور به تغییر نام خود را به killachimp وقتی که من به شما ضرب و شتم به عنوان به خوبی.”

این Liverpudlian است اشاره به جراحات جزئی و در حال انجام مذاکرات قراردادی با تیم مدیریت اگر چه او به نظر می رسد به طور فزاینده ای در حال رشد از جان گذشته برای رسیدن به یک توافق و همچنین چاپ و نشر Instagram پست نشان می دهد که او بیش از حد ضعیف به پرداخت هزینه غذا.

Cannonier می داند که زمان در حال اجرا است به تنظیم مجدد مبارزه خود را بر روی کارت گفتن BT Sport: “آنها به من پیشنهاد دارن و من گفتم بله.”

“شایعه آن است که او را در برگزاری چرا که او می خواهد دوباره به امضای قرارداد یا [توافق] یک قرارداد جدید و یا مذاکره مجدد قرارداد خود را. من به طور کامل درک بنابراین من منتظر هستم.”

تا که ضرب و شتم کلوین Gastelum در تصمیم گیری تقسیم در UFC 244 در نوامبر 2, ادعا شده بود که موارد آسیب دیده در یک اتاق هتل به سرقت رفته و یک تاکسی در تنریف زمانی که او دستگیر شد.

انتقاد مقیاس خوب او صادر شد با اصرار داشت تا به حال وجود داشته است هیچ صدمه جنایی گفتن مبارزان تنها: “من نمی خواهد نام بدون نام اما یک تاکسی بود به سرقت رفته – آن را به سرقت رفته بود و سوار در اطراف بلوک چند بار.”

همچنین در rt.com UFC ستاره دارن تا دستور به پرداخت خسارت و غرامت زیر Tenerife, ‘تاکسی سرقت’

“من [به] ، من جای دیگری است. من تا به حال ترک هتل به عنوان به خوبی. سپس زمانی که پلیس بودند گرد کردن همه آنها [دیدم] من. فورا با پلیس بود ‘دارن تا.’ و من گفتم: “آره” و من می دانستم که چه می گذرد. گفتم این همه رفتن به سقوط بر من است.

سپس آنها را در زمان من و دوستان من به سلول. این خنده دار بود چرا که زمانی که شما در وجود شما به معنای در سلول است.

یکی از پلیس قطار jiu-jitsu. او مانند, ‘follow me on Instagram و من به شما برخی از مواد غذایی در آن وجود دارد.’ او در واقع به من به ارمغان آورد برخی از مرغ و برنج و او پسر خوبی بود. او نگه داشته من زمان خوبی وجود دارد.”

Gastelum نیز به عنوان یک پتانسیل حریف برای Cannonier باید مبارزه با تا موفق به تحقق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی