یک محکوم کودک آزار بود که بریتانیایی توسط لباس شخصی و گروه خود مورد بررسی در انگلستان دیوان عالی کشور است.

قضات در انگلستان بالاترین دادگاه را در نظر بگیرید که آیا تعقیب بر اساس عملیات و از “کودک آزار شکارچیان” نقض حق حریم خصوصی.

علامت Sutherland, 37 اعتقاد او در برقراری ارتباط با a 13-year-old boy در برنامه دوستیابی Grindr.

اما در واقعیت آن بود که 48 سال بود که بخشی از یک گروه به نام داماد مقاومت کنندگان اسکاتلند.

دیوان عالی کشور برگزار خواهد شد مجازی شنوایی مورد نظر خواهد شد و موضوع آن حکم بعد. آن تصمیم خواهد گرفت که آیا پنهان نیش عملیات توسط vigilante گروه در حال نقض حق برخورداری از یک زندگی خصوصی و خصوصی مکاتبات در ماده 8 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر (ECHR).

دادگاه تعریف “کودک آزار شکارچیان” به عنوان خود منصوب گروه از اوباش که رابجای دیگری جا زدن کودکان به منظور افشای مردم که به نظر آنها شکارچیان جنسی.

آن را می گوید برخی از این گروه ها را به خود جلب توجهی آنلاین موارد زیر و بحث در رسانه های جریان اصلی.

زمانی که ساترلند بود سعی در گلاسکو کلانتر دادگاه در سال 2018 داوران شنیده ام او فرستاده صریح تصاویر به آنچه که به اعتقاد او یک دختر 13 ساله به نام جیمز بویل کسی که با او تماس گرفته بودند در سایت دوستیابی Grindr.

  • کودک آزار زندانی پس از پارتیزان نیش
  • کودک آزار, گیر افتاد, توسط لباس شخصی, گروه

حتی اگر به او گفته شد جیمز بود که فقط 13 او فرستاده صریح تصاویر و برنامه های ساخته شده برای دیدار با.

اما فرد ساترلند که صحبت شد در واقع پل Devine, یک عضو از گروه داماد مقاومت اسکاتلند.

زمانی که ساترلند وارد Partick ایستگاه اتوبوس در گلاسکو به ملاقات او ره توسط vigilante گروه که در جریان برخورد خود را زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی.

آنها اطلاع پلیس و ساترلند دستگیر شد.

او به اتفاق آرا مجرم از دو اتهام تلاش برای برقراری ارتباط شدید با یک کودک.

کلانتر مارتین جونز QC زندانی ساترلند در مجموع دو سال است.

ساترلند قبلا زندانی در سال 2015 برای 21 ماه پس از ارسال a 12-year-old boy صریح تصاویر و پیام های نامناسب دو سال پیش از آن.

مورد قبل از قضات دیوان عالی کشور بسیار مهم است به عنوان قانون اطراف آن فعالیت های “کودک آزار شکارچیان” در حال حاضر مشخص نیست.

در عین حال با توجه به HM بازرسی از پاسبانان در اسکاتلند (HMICS) تقریبا نیمی از آنلاین نظافت موارد نتیجه از فعالیت های لباس شخصی قرار گرفتند.

بازرسی گفت: این گروه ها غیر قابل تنظیم و ندیده و در گزارش خود در ماه فوریه سال 2020 گفت: “یک قوی تر فعال قابلیت در بخشی از پلیس اسکاتلند را کاهش می دهد فرصت برای این گروه به کار گیرند.”

اگر چه علامت ساترلند محکوم شد توسط یک هیئت منصفه در گلاسکو کلانتر دادگاه بعد مورد در دوندی پرتاب شد چرا که شواهد به دست آمده توسط لباس شخصی, گروه رد شد “قابل پذیرش نیست.”

در آن صورت کلانتر گفت: این به معنی استفاده می شود برای وادار کردن متهم تنها به عنوان شناخته شده پی اچ پی به درگیر شدن در یک تبادل پیام به مبلغ “تقلب”.

PHP وکلا گفت: این اوباش’ فعالیت با دخالت حقوق خود را تحت ECHR ماده 8 و با استفاده از شواهد خود را در هر آزمایشی معنی دادگاه اقدام شد “incompatibly” با این حقوق.

آنها همچنین استدلال استفاده از اطلاعات جمع آوری مخفیانه غیر قانونی تحت قانون طراحی شده برای اطمینان از نظارت یک فرد به درستی تنظیم شده است.

کسانی که استدلال رد شد توسط کلانتر, اما او گفت: با تظاهر به دروغ به کودکان اوباش به حال عمل غیرقانونی.

این پرونده در دیوان عالی کشور در حال تماشای با دقت توسط انگلستان مدیر تعقیب عمومی که صادر شده است “intervener” وضعیت.

حکم صادر خواهد شد که بعد از ارائه یک پاسخ قطعی به این سوال که آیا تحت فشار فعالیت قانونی است و سازگار با حقوق بشر حتی از کسانی که به دنبال سوء استفاده از کودکان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de