دیوان عالی کشور بلوک بودجه برای سوروس حمایت سازمان های غیر دولتی بیش از عدم وجود ضد فحشا تعهد

دادگاه عالی ایالات متحده را رد کرده است بودجه فدرال برای میلیاردر سرمایه گذار بین المللی ” مبارزه با ایدز سازمان حاکم است که به منظور دسترسی فدرال نقدی این گروه باید به صراحت مخالفت با فحشا.

دادگاه پنج محافظه کار-تکیه قضات رد سه خود را لیبرال همکاران روز دوشنبه با عدالت برت Kavanaugh ارائه اکثر حکم. چهارم لیبرال عدالت النا کاگان نشسته در این مورد.

اتحاد برای باز کردن جامعه بین المللی ما بر اساس فرعی از سوروس’ Open Society Foundations امیدوار به توزیع فدرال بودجه اختصاص داده شده برای مبارزه با HIV/ایدز به خارجی آن خواهر سازمان. این سازمان حاضر به پیروی از یک سال 2003 کنگره نیاز است که آنها را به اتخاذ “سیاست به صراحت مخالف فحشا و قاچاق جنسی” است که کنگره در آن زمان به عنوان “اضافی باعث از… اپیدمی HIV/AIDS.”

همچنین در rt.com سوروس & Steyer در معرض به عنوان حامیان ‘شبه نظامی’ گروه چپ در undercover پروژه Veritas تصویری

در سال 2013 دیوان عالی کشور حکم داد که این سیاست نیاز نقض متمم اول قانون اساسی حقوق سوروس تامین مالی گروه. این دادگاه روز دوشنبه حکم داد که گروه های خارجی وابسته هستند فراهم همان حفاظت از قانون اساسی.

“در مجموع شاکیان خارجی وابسته به سازمان های خارجی و سازمان های خارجی عامل در خارج از کشور دارای هیچ حقوق تحت قانون اساسی ایالات متحده” Kavanaugh به این نتیجه رسیدند.

Open Society Foundations جمهور پاتریک Gaspard توصیف ضد فحشا تعهد به عنوان بخشی از “دولت آمریکا را به تلاش برای تحمیل آن مضر ایدئولوژیک دستور کار” و اضافه کرد که آن را “سازش مبارزه با HIV با مانع و stigmatizing تلاش برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی.”

عدالت کلارنس توماس concurring با Kavanaugh بود چندان اشتیاقی در او حاکم است. ضد فحشا تعهد است “با قیمت مناسب از ورود به یک دولت محدود-هزینه های برنامه,” او نوشت و افزود که سوروس حمایت سازمان باقی می ماند “رایگان برای قبول یا رد” آن را در خود را انتخاب کنند.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>