حمایت ناتو شاهد کاهش قابل توجه در فرانسه و آلمان و ایالات متحده بر اساس یک نظرسنجی جدید. این اتحاد از رنج ماه از بودجه در مبارزه و گل-slinging میان کشورهای عضو است.

در حالی که تحقیقات پیو مطالعه اشاره کرد که سازمان پیمان آتلانتیک شمالی هنوز هم لذت می برد از حمایت عمومی در سراسر کشورهای عضو آن اشاره کرد که چندین کشور “را soured روی داد.”

دیدگاه مثبت اطلس داد کاهش یافت و به 52 درصد در ایالات متحده در سال گذشته از 64 درصد در سال 2018 این بررسی نشان داد. در فرانسه حمایت کاهش یافت و به 49 درصد از 60 درصد در سال 2017 و 71 درصد در سال 2009. یک رقم برای سال 2018 در دسترس نیست. آلمان نیز شاهد کاهش حمایت عمومی که ایستاده بود در 57 درصد در سال 2019 از 63 درصد در سال 2018 است. رأی مثبت ناتو در میان اعضای طیف وسیعی از 82 درصد در لهستان به 21 درصد در ترکیه است.

همچنین در rt.com ‘نظامی شنگن’: ناتو روسیه fearmongering با هدف جذب خنثی کشورهای اتحادیه اروپا به, برابر, رادیو می گوید:

کاهش حمایت عمومی را می توان به تعدادی از عوامل از جمله ماه از بحث داغ بیش از هزینه های دفاعی میان کشورهای عضو است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها متنبه اعضای اتحاد برای ملاقات نظامی خود را صرف تعهد از دو درصد از تولید ناخالص داخلی در حالی که این استدلال که ایالات متحده می پردازد بیش از حد برای اروپا دفاع.

کشورهای اروپایی نیز بسیار مهم از جنگ سرد دوران دفاعی داد. سال گذشته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی متهم ناتو از درد و رنج از “مرگ مغزی” به دلیل عدم درک برای کمک به حفظ امنیت جهانی و حل و فصل جهانی در تضاد است.

همچنین در rt.com یونانی ارائه به ارسال نیروهای حافظ صلح به لیبی می تواند جرقه ‘مستقیم’ درگیری بین آنکارا و آتن

این اتحاد همچنین تلاش برای حفظ یک جبهه متحد قابل توجه ترین در سوریه که در ترکیه بوده است و در تقابل با آن آمریکا و متحدان. آنکارا همچنین قفل شاخ با آتن تنش های نظامی و سیاسی در لیبی است.

تاسیس در سال 1949 برای مقابله با اتحاد جماهیر شوروی و ناتو انتقاد شده است برای اینکه تا حد زیادی منسوخ شده و فاقد هدف مشخص. با وجود صدور صورت حساب خود را به عنوان یک دفاعی اتحاد این شرکت در تعدادی از فاجعه مداخله نظامی در خاورمیانه و شمال آفریقا است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de