سوپر مارکت ها رفته اند در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام به عنوان موج تقاضا به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

Tesco, Asda, Aldi و Lidl گفت: آنها را استخدام هزاران نفر از کارکنان پس از شدیدا افزایش تقاضا دیدم خریداران پاکسازی قفسه.

این حرکت در آمد قبل از دولت گفت: این امر پرداخت دستمزد کارگران در شرکت های متاثر از این بیماری همه گیر.

و Sainsbury خواسته است تا خریداران به ماندن 1m دور از کارکنان فروشگاه در صورت امکان برای کمک به آنها را امن نگه دارید.

سوپر مارکت ها غرق شده اند یک موج وحشت-خرید به خریداران عجله به سهام تا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برای مبارزه با انباشت در روزهای اخیر عمده انگلیسی, سوپر مارکت ها اعمال محدودیت در چه مقدار از هر یک از آیتم خریداران می توانید خرید.

همراه با دیگر اقدامات برای مقابله با افزایش تقاضای برخی از زنجیر باید اقدام بزرگ استخدام درایو در مجموع بیش از 30 ، 000 شغل.

  • Coronavirus: چه مغازه ها انجام می دهند در مورد انباشت?
  • Coronavirus: خرید آنلاین سایت Ocado تعلیق خدمات

تسکو در بریتانیا بزرگترین سوپر مارکت می خواهد به 20 ، 000 کارگران موقت “را به کمک خوراک ملت” آن را گفت.

“این Covid-19 همه گیر است منجر به افزایش بی سابقه تقاضا برای مواد غذایی و محصولات خانگی” زنجیره ای گفت:.

“در” تسکو ” ما در حال کار در سراسر ساعت برای کمک به اطمینان حاصل شود خانواده ها دسترسی به آیتم های خرید آنها نیاز دارید.

“ما راه اندازی استخدام درایو آنلاین در روز چهارشنبه و پس از آنها ما در حال حاضر شده است غرق حمایت از مردم و با تشکر از هر کس که اعمال به همکاری با ما در فروشگاه.”

آن اضافه شده است که “طی روزهای آینده هزاران نفر از همکاران جدید ما ملحق خواهد شد”.

Asda گفت: می خواستم آن را به استخدام بیش از 5000 کارکنان موقت از میان افرادی که شغل شده اند نهفته ویروس.

ارزان فروشان

Aldi اعلام کرد که به دنبال پر کردن 5,000 جدید پست موقت و در 4,000 دائمی کارگران جدید برای مشاغل در تمام فروشگاه ها و مراکز توزیع.

و Lidl گفت: این امر ایجاد حدود 2500 شغل موقت در سراسر آن 800 فروشگاه در بریتانیا است.

این تخفیف گفت: این استخدام به “کمک بسیار زمان مشغول به فروشگاه”.

Lidl GB اجرایی مسیحی Haertnagel گفت: کارکنان در حال انجام یک “کار باور نکردنی در نگه داشتن قفسه های ما مواجه نگردند و در خدمت جوامع در طول یک دوره به چالش کشیدن”.

“به طور موقت در حال گسترش تیم ما یکی از راه های ما می تواند کمک به حمایت از همکاران و مشتریان در حالی که فراهم کردن کار برای کسانی که به حال خود اشتغال متاثر از وضعیت فعلی است.”

در اوایل این هفته Morrisons اعلام آن ایجاد شد 3,500 شغل جدید برای گسترش آن تحویل خانه, خدمات, حدود 2500 چینان و رانندگان به همراه 1000 کارکنان در مراکز توزیع آن.

آن گفت: آن را بیشتر اسلات در دسترس و همچنین راه اندازی یک مرکز تماس برای کسانی که بدون دسترسی به خرید آنلاین.

Morrisons گفت: این حرکت کمک خواهد کرد “در زمان ملی نیاز”.

و همچنین معرفی اجتماعی فاصله اقدامات Sainsbury مدیر عامل مایک کوپه گفت: این فروشگاه مشتریان ترجیح می دهند به پرداخت با کارت به جای پول نقد است.

او همچنین گفت Sainsbury می شود و گسترش آن محفوظ 08:00-09:00 اسلات برای سالمند و معلول و آسیب پذیر مشتریان به بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران است.

روز جمعه در روزانه خود را در خیابان داونینگ جلسه نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او خواهد بود ریاست جلسه با سوپر مارکت کارفرمایان در روز شنبه برای بحث در مورد وضعیت.

Arcadia, تعطیلی

در یک محیط که در حال حاضر دشوار برای بالا خیابان به دلیل افزایش هزینه ها و تغییرات در عادات خرید این coronavirus بحران اضافه شده است یک بار برای خرده فروشان به عنوان بسیاری از مردم برای جلوگیری از فروشگاه خود را.

آقا فیلیپ سبز Arcadia خرده فروشی گروه که شامل Topshop, Topman, Dorothy Perkins و دست Selfrige گفت: در روز جمعه آن بسته شدن تمام فروشگاه های آن است.

این شرکت گفت: این امر تمرکز خود را دیجیتال و سیستم عامل های اجتماعی. کارکنان باقی می ماند کارکنان و دریافت کامل خود را برای پرداخت مارس بود اما مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد با نیروی انسانی فراتر از آن.

اما این خبر آمد قبل از عظیم بریتانیا مداخله که در آن صدراعظم Rishi Sunak خواهد پرداخت دستمزد کارکنان قادر به کار با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

این حرکت رادیکال است که با هدف حفاظت از مردم و مشاغل است.

دراز کردن تهدیدات

به طور مشابه, قبل به دولت اعلام تعطیلات پارک اپراتور Butlin است گفت: این امر باید به اخراج 10,000 کارگران فصلی اگر آن را به اندازه کافی دریافت کمک های دولت به پرداخت حقوق و دستمزد.

رئیس بورن اوقات فراغت که دارای 50 Butlin را پناهگاه و وارنر پارک کرده بود با نزدیک شدن به دولت برای کمک به.

عامل سفر است که در زمان بیش از توماس کوک مغازه ها نیز قطع 880 شغل از نیروی کار حدود 5000.

هیز سفر گفت: این حرکت به منظور کاهش هزینه های آن به دلیل زمان شرایط معاملاتی.

و اتوبوس اپراتورها هشدار داده بود که “دهها هزار نفر” از مشاغل می تواند در عرض چند هفته .

کنفدراسیون حمل و نقل مسافر نشان دهنده شرکت های اتوبوس از جمله Arriva, FirstGroup, Go-Ahead, ملی, بیان, و دلیجان.

آن گفت: این مشاغل می تواند مگر اینکه دولت توافق فوری £1bn بسته نجات برای صنعت است که دیده می شود تعداد مسافر 50 درصد سقوط در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما همه این هشدارها و کاهش کار بودند ساخته شده قبل از دولت اعلام و آن را در حال حاضر مشخص نیست که آیا حرکت آن را هنوز هم نگه دارید.

و همچنین به عنوان دستمزد پرداخت این است که دولت یارانه دستمزد اعمال خواهد شد به شرکت های که در آن کارفرمایان در حال حاضر به اخراج کارگران با توجه به coronavirus به عنوان طولانی به عنوان آنها به ارمغان آورد به نیروی کار و به جای آن اعطا مرخصی.

  • مرحله آسان: چگونه به نگه داشتن امن
  • یک راهنمای ساده: نشانه چیست ؟
  • آماده شدن: چگونه آماده شده است ،
  • حمل و نقل عمومی: چه خطر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im