سه شنبه round-up: بایدن موج ساندرز طول می کشد بالا جایزه & بلومبرگ واریز شده به عنوان شکایت از رای دهندگان سرکوب’ کوه

این مرحله به نظر می رسد مجموعه ای برای کشیده کردن دموکراتیک مسابقه بین استقرار میانه و سوسیالیستی همزن پس از سه شنبه رای گیری دیدم جو بایدن رفت و برگشت جنوبی در حالی که برنی ساندرز ادعا کرد این جایزه در کالیفرنیا است.

بزرگترین روز رای گیری در دموکراتها اولیه تقویم فوق العاده سهشنبه به ارمغان می آورد در برگه رای از 14 متحده و همچنین از ساموا و تأثیر عمده ای در شکل گیری این مسابقه به nab حزب نامزدی.

آنچه اتفاق افتاد و آنچه در آن تمام معنی است ؟

بایدن را (در نهایت) در بازی

پس از یک فقیر در اوایل متحده مانند آیووا و نیوهمپشایر و نوادا سابق آمریکا از ایران مبارزات انتخاباتی شده بود در حمایت از زندگی تا کارولینای جنوبی اولیه پیروزی هفته گذشته است. که پیروزی در نهایت به او پیشنهاد ‘جو-mentum’ او نیاز به رفتن به سوپر شنبه – و آن را قطعا به نظر می رسد که تاثیر ساخته شده است.

وجود دارد بیشتر در محل کار از فقط یک دستی برنده شدن در پلمتو دولت برای تنظیم بایدن برای روز سه شنبه با موفقیت و با این حال.

همچنین در rt.com اوباما ‘دست’ در بایدن را افزایش و به ما می گوید همه ما نیاز به دانستن در مورد چه نوع از رئیس جمهور او خواهید بود

در آستانه این روز بزرگ دو همکار میانه های پیت Buttigieg و ctq کاهش یافته است از نژاد پرتاب کرد و حمایت خود را (و رای دهندگان) پشت بایدن. در ضمن نیمه مترقی الیزابت وارن که دارای شانس کمی برای تامین امنیت نامزدی ماند در مسابقه در چه ساندرز’ رای دهندگان احساس نگاه مشکوکی مانند یک حزب و تلاش برای تقسیم مترقی رای و آسیب دموکراتیک سوسیالیستی. توسط صبح روز چهارشنبه وارن شد بنا به گزارش “صحبت کردن به تیم او” در مورد اینکه آیا یا نه به ادامه در این مسابقه است.

کشت جدید تاییدیه گزارش آمد در خواست رئیس جمهور سابق باراک اوباما که “آرام دست” پشت سرعت در حال حرکت تلاش های میانه رو دموکرات ها به یکی شدن در اطراف خود انسان بایدن. او همچنین برداشت تاییدیه از امثال سابق FBI مدیر James Comey و سابق رئیس سازمان سیا جان برنان به عنوان به خوبی به عنوان سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس و سابق سازمان ملل سامانتا پاور سفیر.

احیا توسط موج استقرار تصویب بایدن در زمان آلاباما, آرکانزاس, کارولینای شمالی, Oklahoma, تنسی, تگزاس و ویرجینیا, تیراندازی او را به مقام اول در همیشه در حال تغییر و از همه مهم نماینده دفعات مشاهده شده است. او همچنین متصلب تعجب پیروزی در مینه سوتا و ماساچوست است و انتظار می رود را به نفع خود در مین بیش از حد هر چند شمارش نهایی نشده است را اعلام کرد.

ساندرز امنیت بالا جایزه کالیفرنیا

با بایدن بالا سوار در یک جهش ناگهانی از رای دهندگان شور و شوق ساندرز از دست رفته خود را فرصتی برای امن منجر زیادی در نماینده دفعات مشاهده شده است. به جای قفل در سرب برای سناتور ورمونت فوق العاده سهشنبه تبدیل دموکراتیک مسابقه به دو مرد نژاد – و یکی از نزدیک در که.

پایین تر از امید برای حضور جوانان رای دهندگان در ایالت های جنوبی که اغلب به نفع ساندرز همچنین به نظر می رسد که صدمه دیده است مبارزات انتخاباتی خود را.

هنوز هم به عنوان انتظار ساندرز موفق به تصرف شب جایزه, برنده به راحتی در کالیفرنیا است. او همچنین کشیده پیروزی در خانه اش در ایالت ورمونت به عنوان به خوبی به عنوان در کلرادو و یوتا نگه داشتن او بسیار در این بازی است.

همچنین در rt.com ‘خون خود را در دست های خود را’: Veteran در برابر بایدن برای ‘فعال کردن’ جنگ عراق & کشتن ‘میلیون’ (تصویری)

بلومبرگ است میلیون ها نفر به هدر

آن دیگری شب بد برای سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که صرف صدها میلیون دلار از پول نقد خود را به خرید خود را در مسابقه. در عین حال با وجود هزینه های عظیم 500 میلیون دلار در تبلیغات, ایده بلومبرگ به عنوان رئیس جمهور هرگز در زمان خاموش با رای دهندگان.

خود فاجعه نشان در سه شنبه بود که به احتمال زیاد جای تعجب نیست به هر کسی که شاهد او دلتنگ بحث اجرای دیدم که او clobbered توسط دیگر نامزدها. بلومبرگ مدیریت به جلو و یک پیروزی در آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا, اما, درآمد پنج شش نمایندگان در ارائه وجود دارد. هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard در زمان باقی مانده نماینده در زادگاه خود.

در نهایت بلومبرگ استراتژی پمپاژ پول به مبارزات انتخاباتی خود را و پرش مسابقات در رای گیری اولیه متحده نمی پرداخت. با ظاهر هیچ راهی برای او به گزاف گویی (داشتن هرگز واقعا منعکس جلو در وهله اول), Bloomberg پرتاب در حوله و کاهش یافته از نژاد صبح روز چهارشنبه حمایت بایدن به عنوان او رفت.

رای دهندگان سرکوب

در میان تمام جشن ها و commiserations برای نامزدها به نتیجه انتخابات اعداد شروع به چکه در آن داستان دیگری به طور کامل برای رای دهندگان برخی از آنها خودشان را در بر داشت در انتظار زمانی که هفت ساعت به صندوق های رأی رفتند.

رسانه های اجتماعی بود که مماس با شکایت از رای دهندگان”سرکوب” به عنوان رای دهندگان به خصوص اقلیت های شکایت از شکسته رای گیری ماشین آلات و ناکافی کارکنان در مراکز رای دهی. رای دهندگان هنوز مصاحبه آراء شش ساعت پس از نظرسنجی بسته شده در دانشگاه جنوبی تگزاس در هوستون تگزاس تریبیون گزارش داد.

این ایده که اقلیت رای دهندگان قربانیان سرکوب رای دهندگان تلاش های جدید نیست.

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط گاردین روز سهشنبه در بر داشت که 750 ایستگاه های رای گیری بسته شده اند در تگزاس از سال 2012 – بیشتر در مناطق که در آن سیاه و لاتین جمعیت در حال رشد سریع.

در کالیفرنیا در روز سه شنبه ساندرز’ کمپین ثبت اضطراری دستور برای نگه داشتن پای صندوقهای رای باز به خطوط باقی مانده به بسته شدن ساعت 8 بعد از ظهر با نزدیک شدن.

همچنین در rt.com مایک بلومبرگ قطره از انتخابات ریاست جمهوری پس از ناامید کننده فوق العاده سه شنبه تایید, جو بایدن,

از اینجا

در حال حاضر که سه شنبه است در آینه مسابقه به نظر می رسد مجموعه ای برای تبدیل شدن به یک کل خیلی آلوده به عنوان بایدن و ساندرز آن را از نبرد برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات را به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه نوامبر.

با وزن تقریبا تمام دموکراتیک و لیبرال رسانه استقرار در پشت بایدن به نظر می رسد ساندرز نیاز به گام تا حملات خود را در سابق VP اگر او می خواهد برای متقاعد کردن بیشتر آمریکایی ها که کلینتون-سبک دموکرات نیست بهترین قرار داده و به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نهایت این مسابقه به جلو رفتن بین ساندرز و بایدن نمی توان یکی را بر اساس شخصیت به عنوان مورد بین هیلاری کلینتون و باراک اوباما در سال 2008 – اما خواهد بود در درجه اول بر اساس ایدئولوژی به عنوان بایدن به میله های میانه کیش, در حالی که ساندرز تظاهرات نیروهای نظامی خود را برای انقلاب سوسیالیستی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de