اتمام بهترین از تبلیغات پخش شده در طول سوپر جام LIV آخر این هفته ما به عنوان روکش 25 از قابل توجه ترین آگهی های بازرگانی پخش شده در طول سال 2020 Super Bowl بین کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers در میامی.

و همچنین با بهره گیری از عمل در طول بازی خود به تماشای تبلیغات در سوپر باول تبدیل به یک تفریح و سرگرمی را در خود دارد با تبلیغ باد سالانه خود بودجه در تالار محصولات عمده شامل نام از دنیای ورزش و سرگرمی.

در حالی که ستاد رهبری کارفرمایی پاتریک Mahomes تولید تکان دهنده سه ماهه چهارم fightback برای پیروزی دراماتیک سوپر باول 31-20 وجود دارد یکی دیگر از نبرد مواج امریکا به عنوان بزرگترین تبلیغ را نبرد بین نقش به تولید و به یاد ماندنی ترین تجاری از شب.

سی و دوم آگهی شکافها در طول یکشنبه شب بازی هزینه تا آنجا که 5.6 میلیون با تبلیغات خود بیشتر تلاش برای تولید و به یاد ماندنی ترین لحظه نسبت به واقع خود را به فروش محصول خود را.

آن را به معنای شرکت های مربوطه سازمان آگهی – کشیده از همه متوقف می شود به تولید چیزی فورا به یاد ماندنی است.

برخی با استفاده از فیلم به یاد ماندنی از جمله موش خرمای کوهی امریکا روز, جیمز باند و فارگو برخی از ارائه پیام های الهام بخش از امثال NFL ستاره جاش Jacobs و 49ers مربی کتی Sowers. وجود دارد وجود دارد که دیگران کشیده در رشته های قلب با گوگل تلاش “Loretta,” مسلما قوی ترین آگهی نقطه ای از شب.

در حالی که برخی از نگاه به فروش محصولات دیگران نگاه به فروش مبارزات با رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا 2020 دوباره انتخابات تبلیغات و مایک بلومبرگ ترویج خود پیشنهاد ریاست جمهوری.

برخی از ثابت خواهد کرد موفق و به یاد ماندنی در حالی که دیگران خواهد شد فورا فراموش شده است. اما ما بررسی می شود ایالات متحده پخش بازی و برداشت از 25 از به یاد ماندنی ترین تبلیغات از شب. چک کردن آنها را در زیر.

کمی سزار: “بهترین چیزی که از نان ورقه”

موشک وام مسکن: “JASON MOMOA در خانه”

MICHELOB فوق العاده: “جیمی آثار آن”

CHEETOS: “CAN’T TOUCH THIS”

COCA-COLA انرژی: “نشان می دهد”

جیپ: “روز موش خرمای کوهی امریکا”

تویوتا: “COBIE SMULDERS”

SQUARESPACE: “وینونا”

کیا: “جاش JACOBS”

SODASTREAM: “آب در مریخ”

REECE است: “پنج”

هیوندای: “SMAAAHT PAAAHK”

پورشه: “دزدی”

خارج شده: “معروف بازدید کنندگان”

SNICKERS: “#SNICKERSFIXTHEWORLD”

HEINEKEN: “دانیل کریگ در مقابل. جیمز باند”

MICROSOFT SURFACE: “بود”

جنسیس: “رفتن به دور حزب”

آئودی: “LET IT GO”

راز: “راز کیکر”

آمازون: “#BEFOREALEXA”

GOOGLE: “LORETTA”

FACEBOOK: “آماده به راک”

مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور: “جورج”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای RE-انتخابات: “مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس 2020”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de