‘آفتاب مخلوط شده با کمی قرنطینه’: UFC را پیج VanZant افزایش روحیه با بیکینی عکس های سلفی (عکس)

UFC بمب پیج VanZant کمک کرده است روشن این دل تنگی در این coronavirus-آمار زمان او به عنوان یک ‘قرنطینه’ بیکینی selfie با ارتش Instagram طرفداران.

هشت ضلعی مورد علاقه VanZant – که دارای یک 8-4 pro MMA ثبت شده است از عمل برای بیش از یک سال با یک سری از بازوی آسیب, اما هنوز یک مبارزه باقی مانده در زمان UFC قرارداد.

از او ستاره ای بود که با هدف قرار دادن بازگشت در برابر آماندا Ribas در UFC برازیلیا آخر هفته گذشته اگر چه که تقلا افتاد طریق به عنوان VanZant رنج می برد یکی دیگر از شکستگی دست راست خود را.

او مجبور شد برای قرار دادن ساعد در بازیگران اما به تازگی که حذف شده است و پله آماده سازی برای آنچه که او امیدوار خواهد بود که یک هشت ضلعی بازگشت در ماه مه.

اما این زمان نامشخص به عنوان coronavirus همه گیر می گذارد زباله به رویدادهای ورزشی در سراسر جهان از جمله در UFC – که لغو آن در آینده سه رویداد.

VanZant, 25 و شوهر و همکار MMA fighter Austin Vanderford به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره به عنوان آنها همچنان به قطار اما UFC گیج کننده است و حداقل کمک به نگه داشتن طرفداران خود را’ روح از طریق Instagram خروجی.

که شامل یک آفتابی خود انزوا به روز رسانی در جمعه سابق Sports Illustrated مدل VanZant پوشیدن بیکینی و به اشتراک گذاری این پیام: “آفتاب مخلوط شده با کمی قرنطینه.”

مانند او همکار مبارزان VanZant چهره نامشخص صبر کنید بیش از coronavirus همچنان به تحت تاثیر قرار UFC.

ارتقاء رئیس دانا سفید مصمم است که با وجود لغو UFC را سه بعدی کارت آنها را به عقب بر گردیم در مسیر به عنوان به زودی به عنوان چیزهایی بازگشت به ظاهر نرمال.

ادامه مطلب: شک نیست من Khabib در مقابل فرگوسن اتفاق می افتد می گوید: UFC رئیس دانا سفید به عنوان coronavirus موانع کوه

سفید قول داده است که UFC 249 سبک عنوان مرحله نهایی مسابقات بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن در مارس 18 پیش خواهد رفت با وجود شکست از دیدن اصلی محل مرکز بارکلیز در بروکلین نیویورک که حکومت با توجه به اجتماعی محدودیت هایی که اعمال شده.

که مبارزه ممکن است به خوبی محک چگونه به زودی VanZant و دیگر مبارزان می توانید انتظار به گام به هشت ضلعی.

اما در عین حال VanZant نگه داشتن وضع آفتابی و کمک به او 2.4 میلیون Instagram followers انجام همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im