سبک ملکه: پاتیناژ احساس Zagitova تاج ‘سبک المپیک قهرمان’

روسیه در المپیک رقم قهرمان اسکیت آلینا Zagitova برداشت عنوان نوع دیگری پس از او برنده آنلاین رای در بازی های مورد علاقه سبک آیکون.

Zagitova – که تاج بانوان قهرمان در بازی های زمستانی 2018 در PyeongChang – ساختمان جوانه زدن شهرت به عنوان یک آیکون سبک به همراه سر او را بر روی یخ.

این واقعیت به رسمیت شناخته شده توسط کانال رسمی المپیک حساب توییتر به عنوان 18 ساله, ستاره برنده یک رای برای پیدا کردن رسانه های اجتماعی مورد علاقه بازی های سبک آیکون – ضرب و شتم آمریکایی اسکیت قهرمان جانی ویر به مقام دوم توسط چیدن 62 درصد از آرا.

این نظرسنجی که با این حساب 406,000 پیروان بسیج Zagitova ارتش از طرفداران به عنوان آنها به حمایت خود را به احساس.

Zagitova رسیده بود مرحله نهایی مسابقات با سرريز با دیدن خاموش جامائیکا با حداکثر سرعت دویدن ملکه صدفی-ان فریزر-پرایس در نیمه نهایی چیدن به طور مشابه چشمگیر 68 درصد از آرا.

Zagitova را رقابتی اسکیت حرفه ای در حال حاضر در خود نگه دارد و پس از او اعلام کرد یک استراحت در پایان سال گذشته اما او یک فعال Instagram حساب با بیش از 700 ، 000 پیروان او که در اغلب نوشته های عکس های سلفی و عکس از زندگی خود را در اسکیت.

عهد به Zagitova رشد وضعیت به سبک او ظاهر اخیر بر روی جلد مجله جهان وطنی در روسیه در حالی که او را نیز او ساخته شده علامت گذاری در صنعت زیبایی تبدیل شدن به چهره از آرایش و محصولات مراقبت از پوست شرکت Shiseido.

همچنین در rt.com قهرمان المپیک با نام تجاری سفیر و فوربس لیست ورزشکار: چه چیز دیگری می تواند آلینا Zagitova رویای در حال حاضر او را تبدیل 18?

Zagitova یک قرارداد با حمایت ورزشی غول پیکر, پوما, ترویج محصولات خود را در حساب های رسانه های اجتماعی و در سال 2019 شد ورزشکار سال با Glamour magazine در روسیه است.

به ایژوسک متولد جهان و قهرمان اروپا شد و همچنین شامل فوربس روسیه لیست به عنوان یکی از ملت بالاترین پرداخت ورزشکاران با درآمد سالانه تقریبا 1 میلیون دلار.

در عطف 18 در اوایل این ماه او تبریک گفت شخصا با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

همچنین در rt.com ‘شما انجام ما برنده سنت’: ولادیمیر پوتین تبریک آلینا Zagitova در تولد 18

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de