ماهیان خاویاری هشدار lockdown قوانین می تواند سخت

اسکاتلند coronavirus دستورالعمل ها اجرا شود می تواند توسط قوانین جدید اگر “حتی یک اقلیت” در ادامه به دست انداختن آنها Nicola Sturgeon گفته است.

اولین وزیر آرامش محدودیت در شمال مرز در روز جمعه اجازه می دهد بیشتر مردم به ملاقات در حالی که در خارج از منزل.

او گفت: “اکثریت” بود و با پیروی از توصیه به سفر و برای حفظ تجمعات کوچک است.

اما Ms ماهیان خاویاری گفت: روشن بود که هر کس تا به حال انطباق با پلیس متفرق 797 گردهمایی در روز شنبه.

و با ترافیک ماشین trebling در برخی از نقاط زیبایی, اولین وزیر گفت: او را دریغ نکنید برای قرار دادن محدودیت در اندازه و فاصله سفر به قانون است.

اسکاتلند در زمان اولین گام خود در دولت “routemap” از مستند بیش از آخر هفته با مردم را از دو خانواده اجازه ملاقات خارج از منزل در گروه بیش از هشت.

مردم نیز مجاز به سفر در منطقه محلی خود را برای تفریح و ورزش, اگر چه دولت “به شدت توصیه می کند” آنها نمی مسافرت بیش از پنج مایل است.

Ms ماهیان خاویاری گفت: او می خواست برای تشکر از “اکثریت قریب به اتفاق” از مردم برای چسبیدن به قوانین است.

اما او گفت: آن را روشن بود که هر کسی نمی شد غذای مشاوره با پلیس نیاز به حرکت بر روی صدها نفر از مردم برای نه مطابق با قوانین و مقررات.

او گفت: 797 dispersals انجام شده توسط پلیس در روز شنبه بود که پنج بار در این شماره دیده می شود یک هفته پیش از این و که حجم ترافيک تا به حال به شدت افزایش یافته.

ترافیک در اطراف نقاط زیبایی مانند Loch Lomond و گلن کو بود: “حدود سه برابر بیشتر نسبت به قبلی آخر هفته با Ms ماهیان خاویاری گفت این بود: “چطور شد که ناشی از ساکنان محلی”.

او گفت: وزرای بود “به عمد اجازه برخی از انعطاف پذیری” و “چپ برخی از اتاق را برای تشخیص” در هنگام تنظیم دستورالعمل جدید چرا که آنها مورد اعتماد اکثریت به پیروی از قوانین.

اما او گفت: “آن را به ارزش در حال روشن است که اگر وجود دارد ادامه داد: مدارک و شواهد از حتی یک اقلیت نه مطیع این دستورالعمل و سفر بی ارزش و یا ملاقات در گروه های بزرگتر ما را مجبور به قرار دادن این محدودیت در اندازه و فاصله سفر به قانون است.

“ما دریغ نکنید برای انجام این کار اگر لازم است برای جمعی رفاه جامعه است.”

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با Covid-19 در اسکاتلند همچنان به سقوط تنها با 27 در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بخش.

  • چگونه شتلند متوقف ویروس در آهنگ های خود
  • چگونه بسیاری از موارد وجود دارد در اسکاتلند?

اما Ms اسکاتلند هشدار داد که پیشرفت های که تا به حال ساخته شده بود “شکننده”.

“این ویروس است که سرکوب اما آن نرفته است و آن است که هنوز هم بسیار خطرناک است,” او گفت:.

“پیشرفت ما ساخته شده تا کنون است که به سادگی نمی تضمین شده است و نه غیر قابل برگشت است. موارد می تواند به افزایش دوباره آن را نمی خواهد را به که اتفاق می افتد و که در نتیجه بیشتر از دست دادن زندگی است.

“اگر همه که اتفاق می افتد و سپس محدودیت باید دوباره اعمال شده به جای اینکه بیشتر آرام است.”

اولین وزیر افزود: “به اقلیت که دست انداختن همه از این, آن را فقط به این ویروس در حال اجرا خارج از کنترل شما به خطر می اندازند – در نظر گرفتن انعطاف پذیری دور از افرادی که مطیع قوانین.”

Ms ماهیان خاویاری گفت: این موضوع آورده شده است خانه را به او پس از یکی از دوستان خود را تشخیص داده شده بود با Covid-19.

او گفت: “تا آخر این هفته من نمی دانم کسی شخصا در خانواده خود من و یا دوستان شبکه است که تا به حال این ویروس در راه قابل توجه. که تغییر این آخر هفته.

“چرا من به شما گفتن ؟ چرا که آن را هنوز هم وجود دارد. حتی با این اعداد پایین رفتن وجود دارد آزمایش مثبت برای این ویروس است.

“هنوز هم وجود دارد – آن را آماده به حمله با چنگال و پرش در سراسر هر گونه پل ها پیشنهاد ما آن است. اگر ما می خواهیم برای متوقف کردن که, ما باید, باید چوب به این دستورالعمل است.

“من گفت: این را به عنوان یک شهروند تا آنجا که به عنوان اولین وزیر – لطفا از انجام این کار و با هم ما ادامه خواهد داد به این پیشرفت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net