‘احمق’: Lyon, رئیس, انتقاد شدید تصمیم به لغو, فرانسوی, فصل فوتبال در اوایل به عنوان دیگر لیگ های بزرگ بازگشت

Olympique Lyonnais Président Jean-Michel Aulas کنگره در تصمیم به ترک ناتمام لیگ 1 فصل زمانی که دیگر لیگ های بزرگ در سراسر اروپا در حال از سرگیری پس از coronavirus اجرا می شکند.

لیون شد و در خارج از این شش هنگامی که فرانسه در فصل نامیده می شد در پایان ماه آوریل به این معنی که آنها از دست رفته را در یک محل در رقابت های اروپایی به عنوان جدول نهایی شد موجود بر اساس رده بندی است.

به عنوان بوندسلیگا آلمان وارد دور دوم مسابقات پس از از سرگیری پس از coronavirus مستند اسپانیا لالیگا آماده برای شروع از 12 ژوئن و در لیگ برتر نیز چرخ دنده تا برای یک راه اندازی مجدد در همان زمان در فرانسه خواهد شد که فوتبال هیچ وجه تا زمانی که یک فصل جدید شروع می شود بعد از این سال.

همچنین در rt.com فرانسه لیگ 1 2019/20 فصل نمی خواهد سر به کشور ممنوع, ورزش, تا سپتامبر

که خشم Aulas که احساس تصمیم های ساخته شده توسط لیگ فرانسه در مشورت با یوفا برای لغو ناتمام فصل را با این تیم نهایی خود را در مکان های گرفته شده بیش از حد عجله.

لیون به پایان رسید تا بودن اعطا هفتم و گم شده را در یک محل در رقابت های اروپایی سال آینده اگر چه او تاکید می کند این است که هیچ ارتباطی با سرخوردگی خود را.

Aulas’ دلخوری به سر آمد و پس از لیگ اسپانیا تصمیم به reconvene به خصوص پس از لالیگا رئیس جمهور خاویر Tebas با حضور همان بحث و گفتگو با یوفا به عنوان همتای فرانسوی خود.

“در دو ماه گذشته مقامات اسپانیایی رعایت شده اند و کار با یوفا” Aulas گفت: l’equipe.

“آنچه که متناقض است که خاویر Tebas خاص با حضور همان جلسات (به عنوان لیگ فرانسه مدیر کل) Didier Quillot ویژه که از مارس 23.”

Aulas احساس کردند که برخی از زمان باید گرفته شده است قبل از لغو, فرانسوی, فصل بیش از حد عجله با 10 بازی بروید.

“در واقع آنچه گفته شد در آن جلسه با یوفا است ‘صبر’. وقتی ما می بینیم که مقامات ما با حضور در این جلسه و جلب نتیجه گیری های مختلف می تواند احساس آن است که ما واقعا بیش از حد احمقانه” او raged.

همچنین در rt.com که در اروپا فوتبال نخبگان می تواند بزرگترین برندگان و بازندگان از coronavirus هرج و مرج ؟

لیون تا به حال درخواست تجدید نظر علیه این تصمیم را رد کرد و دادگاه و باقی مانده در هفتمین نقطه انکار آنها را فرصتی برای رقابت برای رسیدن به لیگ قهرمانان سال آینده است.

اما Aulas شد در درد بگویم که تا به حال آنها شده است در بالای چهار احساسات خود شده اند که همان اعلام: “من قسم می خورم من قسم می خورم در زندگی کودکان.”

لیون هنوز در این فصل لیگ قهرمانان اروپا آن را 1-0 منجر به برگشت از خود گذشته 16 کراوات, لباس زیر زنانه, غول یوونتوس باید رقابت رزومه به عنوان برنامه ریزی شده در ماه اوت است.

همچنین در rt.com Liverpool v اتلتیکو مادرید لیگ قهرمانان اروپا مطابقت ‘مربوط به 41 اضافی Covid-19 مرگ و میر,’ مطالعه جدید می گوید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de