دانشجو-معلم اعتصاب در سراسر فرانسه در حال ملاقات با حتی بیشتر سنگین دست پلیس (فیلم)

در حال حاضر تحت محاصره توسط اصلاحات حقوق بازنشستگی تظاهرات و زرد جلیقه جنبش فرانسه است که در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با این حال بیشتر اعتراضات در این زمان توسط دانش آموزان و معلمان در مبارزه با اصلاحات جدید به کشور از دیپلم دبیرستان امتحانات.

در صفحه نمایش نادر از همبستگی بین دشمنان سابق از زمان بسیار قدیم, دانش آموزان و معلمان به طور یکسان مسدود کردن مدارس و درگیر در مختصر درگیری با پلیس به عنوان آنها در برابر معرفی ارزيابي مستمر (E3C (مشترک مستمر کنترل و آزمایش)).

وزیر آموزش و پرورش ژان میشل Blanquer هفته گذشته اعلام کرد که او می خواست به ساده ‘Bac’ و پس از آن با محاصره گرفته اند در مقابل مراکز آزمون سراسر کشور است. بسیاری ارائه شده تست شده اند و به اجبار لغو شد به دلیل کمبود نشسته نامزدها.

شاهد عینی, عکس و ویدئو به اشتراک گذاشته آنلاین را نشان می دهد صحنه های مشابه در سراسر فرانسه به عنوان بداهه محاصره ساخته شده از صندلی و میز و سطل و مواد دیگر به نظر می رسد در مقابل مدارس و مراکز آزمون.

در آنچه که در حال حاضر یک دید مشترک در پاکسازی را در فرانسه و سنگین-دست پلیس درگیر شده اند در درگیری با اعتراض دانش آموزان بین سنین 15 و 17 و چند بازداشت شده است و بسیاری از آنچه را تقبیح کرده اند به عنوان intimidatory تاکتیک توسط مقامات.

“برای ارعاب دانش آموزان دبیرستان و اطمینان حاصل شود که این آزمون را در تمام هزینه شده است وجود دارد یک انفجار اخیر در تعدادی از افراد جوان قرار داده شده در بازداشت پلیس,” یک وکیل خانواده گفت: رسانه های فرانسه.

این E3C مشترک کنترل مستمر آزمون های در حال گسترش در سراسر سه جلسه در طول سال تحصیلی; اما آنها را در زمان های مختلف بسته به منطقه و تحت شرایط مختلف. معترضان معتقدند که این نتواند به تضمین برابری فرصت برای دانش آموزان است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی