ناپولی فن فلرینا مسینا قرار داده قوی و حمایت از تیم خود را به عنوان آنها را برای این دیدار آماده از لیونل مسی و بارسلونا در بحران لیگ قهرمانان گذشته 16 اولین پا روبرو می شوند در ایتالیا در روز سه شنبه.

سبزه, زیبایی, Messina که ارائه Tutti در کمپو نشان می دهد فوتبال در ایتالیا کانال 9, بزرگ ناپولی فن.

پیش از مرحله نهایی مسابقات با بارسا در ورزشگاه سن پائولو در روز سه شنبه شب نیمه ایتالیایی, نیمه کلمبیا مدل میخ رنگ او به ماست و یا به جای یک نحیف و برگ – با یک پیام ویژه و ضربه محکم و ناگهانی برای او 495,000 Instagram followers.

“اگر شما رویای آن شما می توانید آن را انجام دهید!! فورزا ناپولی همیشه!” شد مسینا تکان دهنده پیام همراه با یک عکس از خودش در ناپولی با مضمون getup.

مسینا 30 به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان عصبی به عنوان همکار او Neapolitans به عنوان آنها در انتظار این دیدار از تیم بارسلونا به رهبری شش-زمان Ballon d’or برنده مسی.

آرژانتین خواهد شد برای اولین بار در زندگی حرفه ای او در افسانه ناپولی stomping زمین که در آن افسانه ای هموطن دیگو مارادونا گل رز به خدا مانند وضعیت در طول روز بازی خود را در سال 1980 و اوایل ’90s.

با مسی و امثال تراکتورسازی پیشرو خط, بارسلونا خواهد بود یک تهدید بزرگ را – اگر چه ناپولی رئیس Gennaro Gattuso می توانید تماس بگیرید در امثال بلژیک آس خشک مرتنز و ایتالیا Lorenzo Insigne تا بالا.

و در تلویزیون گیج مسینا ناپولی نیز نشان می دهد آنها گزینه های اضافی جلو.

بازی انتخابات عراق در 20:00 به وقت تهران به ناپولی امید خود را به عنوان شانس مبارزه در کراوات قبل از بازی برگشت در Nou Camp در سه هفته زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im