بارق چراغ اره برقی & بطری های شیشه ای: پورتلند معترضان گسترش سلاح های آرسنال در جریان درگیری با پلیس (فیلم)

تظاهرکنندگان در مرکز شهر پورتلند با استفاده از طیف وسیعی از سلاح های خود را در شبانه درگیری با مأموران اجرای قانون و رو به رشد خود را آرسنال در حال حاضر شامل همه چیز از برگ دمنده به لیزر.

طناب و اره برقی

معترضان سعی کردند از برخی از تاکتیک های جدید در آخرین زد و خورد. فیلم نشان می دهد یک گروه از helmeted نقاب فعالان با استفاده از یک اره برقی به شکستن از هم جدا حصار استفاده می شود برای محافظت از شهر را محاصره فدرال دادگاه است. این عملیات به نظر می رسد به خوبی هماهنگ با چند تن از تظاهر کنندگان با استفاده از سپر برای محافظت از فرد با استفاده از اره.

بیشتر وجود دارد شواهدی وجود دارد که تظاهر کنندگان تبدیل شده اند بیشتر سازمان یافته است. یک تیم از معترضان بود کشف کشیدن دو طناب که شده بود متصل به حصار. اما این معلوم نیست که آیا تلاش های خود را تولید نتیجه مورد نظر.

بالا-طراحی چراغ

برای مخالفان استفاده کرده اند بالا-طراحی چراغ به disorient و کور پلیس. در یک کلیپ ارسال شده به توییتر تظاهرکنندگان درخشش آنچه به نظر می رسد به یک نور بارق به چهره پرسنل اجرای قانون ایستاده پشت دادگاه حصار. یکی از معترضان مستقر دیسکو نور در روز جمعه زد و خورد اگر چه معلوم نیست که آیا آن را در خدمت یک هدف تاکتیکی و یا فقط برای نشان می دهد.

پرتابه

برخی از سلاح ها را در مذاکرات آرسنال خام اما هنوز هم پتانسیل را دارند که بسیار خطرناک است. تظاهرکنندگان شده است فیلم برداری و عکس برداری پرتاب انواع پرتابه در پرسنل اجرای قانون. با توجه به پورتلند پلیس آیتم هایی که پرتاب شده است در افسران شامل بطری های شیشه ای و بلبرینگ.

برگ جمع کن

برگ دمنده ساخته شده اولین خود را ظاهر در مرکز شهر پورتلند در اوایل این هفته. معترضان استفاده کرده اند به ظاهر خوش خیم باغبانی ابزار برای تغییر مسیر گاز اشک آور شلیک شده توسط ماموران فدرال. به نظر می رسد که مأموران اجرای قانون باید به تصویب رسید و همان تاکتیک با فیلم های در حال ظهور در روز جمعه از “برگ دمنده جنگ” بین پلیس و فعالان است.

لیزر

شبیه به بالا-مجهز به چراغ لیزر, استفاده شده است, توسط معترضان به, مبهم, چشم انداز پلیس فدرال و عوامل فعال در این شهرستان است. فیلم از جمعه شب نشان می دهد قدرتمند و بنفش و لیزر بودن درخشید به طور مستقیم در چشم یک افسر گارد ایستاده پشت دادگاه حصار. پیش از این کاخ سفید ادعا کرد که سه فدرال افسران “شد و به احتمال زیاد در سمت چپ به طور دائم کور” توسط لیزر در جریان درگیری با پورتلند معترضان.

اسپری رنگ

خیلی از مرکز شهر پورتلند پوشش داده شده در نقاشی های دیواری, اما رنگ اسپری نیز استفاده شده است به عنوان یک سلاح تهاجمی. در موارد متعدد تظاهرکنندگان را با استفاده از رنگ برای از بین بردن و یا خرابگری دوربین های امنیتی. در یک ویدئو به نظر می رسد چه پینت بال یا BB gun استفاده شد به دست کشیدن از یک دوربین از کمیسیون.

با توجه به پورتلند پلیس چندین دوربین در این شهرستان هستند که حتی عملکردی مورد حمله قرار گرفته اند.

آتش

آتش سوزی تبدیل شده است رفتن به تاکتیک برای تظاهرکنندگان تخمگذار محاصره به دادگاه فدرال. فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی را نشان می دهد چندین آتش سوزی روشن بودن خارج ساختمان. آتش سوزی نیز استفاده شده است به هدف پورتلند پلیس اتحادیه اتاق کار و همچنین به ظاهر بی گناه نشانه. یک الک مجسمه بود تا به شدت سوخته توسط تظاهرکنندگان که شهر تصمیم به حذف مجسمه سازی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی