Streatham مهاجم به عنوان Sudesh امان

یک کشته و پس از او با چاقو به مردم در جنوب لندن شده بود از زندان آزاد شد در ماه ژانویه است.

Sudesh امان, 20 منتشر شد حدود یک هفته پیش پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت خود را از سه سال و چهار ماه برای ترور شده اند.

او فعال تحت نظارت پلیس در زمان حمله در Streatham جاده بالا که پلیس به اعتقاد یک اسلامگرای مرتبط با حادثه تروریستی.

سه نفر مجروح شدند, با یک فرد در یک وضعیت تهدید کننده حیات.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: دولت اعلام برنامه های بیشتر برای “تغییرات اساسی را در سیستم برای برخورد با کسانی که به جرم تروریسم جرائم” در روز دوشنبه.

او گفت که دولت منتقل شده بود به سرعت به معرفی اقدامات تقویت پاسخ به تروریسم از جمله دیگر احکام زندان و پول بیشتر برای پلیس پس از حمله در Fishmongers سالن در نزدیکی پل لندن در ماه دسامبر.

  • آن را به عنوان اتفاق افتاده است: Streatham “تروریستی مرتبط با” حادثه

صدای شلیک گلوله شنیده شد در Streatham جاده بالا فقط بعد از 14:00 GMT در روز یکشنبه.

گزارش ها نشان می دهد امان وارد یک مغازه و شروع به چاقو زدن مردم است. به نظر می رسد او پس از ترک مغازه و با چاقو به یک زن است.

شاهدان گزارش جلسه سه عکس تفنگ و دیدن یک مرد دروغ گفتن بر روی زمین در خارج از چکمه های داروسازی به عنوان مسلح پلیس نزدیک شد و فریاد زد: در آن نزدیکی به حرکت به عقب.

او تا به حال یک جعل دستگاه بسته به بدن خود را به قتل رسانده اند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

BBC دانیل Sandford گفت: حوادث به نظر می رسد به آشکار شدن بعد از شاهدان دیدم یک ماشین پلیس بینام کشیدن در مقابل ماشین دیگری در نزدیکی Streatham مشترک وادار کردن آن به توقف.

او گفت که این می تواند مربوط به پس از آن دارویی و نقدی و تیراندازی پلیس و ممکن بود کسی متوقف شد, قبل از اینکه به دنبال مخفی افسران.

سرویس آمبولانس لندن گفت: آن درمان سه نفر جراحات در صحنه و همه به بیمارستان منتقل شد.

از دو نفر دیگر بود یکی جراحات جزئی در نظر گرفته شده که ناشی از شیشه زیر عکس های از پلیس اسلحه گرم و سومین فرد شرط بود نه تهدید کننده زندگی.

در یک بیانیه معاون کمیسر لوسی D’Orsi مسلح گفت: ماموران بودند در “فوری حضور و غیاب” و به ضرب گلوله یک مرد مظنون به عنوان بخشی از یک “فعال ضد تروریسم عملیات”.

این وضعیت شده است موجود و ماموران از ملاقات مبارزه با تروریسم فرماندهی در حال حاضر پیشرو در تحقیقات مربوط به این حادثه, او گفت:.

Streatham جاده بالا باقی می ماند بسته شده و یک کمربند است که در محل با افزایش گشت های پلیس در این منطقه است.

که Sudesh امان?

By BBC امور خبرنگار Daniel De Simone

Sudesh امان التماس گناه در ماه نوامبر سال 2018 به شش اتهام در اختیار داشتن اسناد و مدارک حاوی تروریستی اطلاعات و هفت از انتشار تروریستی انتشارات.

یکی از کتابچه های راهنمای امان بستری داشتن بود “خونین برزیل چاقو Fightin’ تکنیک”.

او زندانی در قدیمی بیلی زیر ماه به مدت سه سال و چهار ماه.

من آنجا بودم و به یاد امان لبخند او محکوم شد.

امان ابتدا دستگیر شد در شمال لندن در مارس 2018 توسط افسران مسلح به ظن برنامه ریزی یک حمله تروریستی است.

او آمده بود به توجه ضد تروریسم پلیس در ماه آوریل آن سال هنگامی که افسران آگاه ساخته شده از پست ها در تلگرام نرم افزار پیام.

این پست شامل یک عکس نشان دادن یک تصویر از یک چاقو همراه با دو سلاح گرم در یک شهاده پرچم همراه با کلمات عربی معنی: ‘مسلح و آماده آوریل 3’.

بیشتر بخوانید درباره مهاجم

شاهدان عینی Gjon Kathegjolli گفت که او در یک مغازه سلمانی زمانی که او شنیده ام یک زن بود که با یک کودک در یک فشار صندلی و دو پسر جیغ و او را دیدم که چاقو.

یک مرد پس از آن راه می رفت گذشته حمل چاقو اندازه ساعد است.

دانیل گاف گفت که او را برای اجرا هنگامی که او شنیده ام عکس و هر کس زد.

“وجود, وحشت, مردم, فریاد,,” او گفت:. “یک دختر جوان در حال اجرا در کنار من به درخواست ‘این است آنچه من به معنای انجام دهید؟’ – او بسیار مضطرب بود.

“من تو را دیدم یک پلیس و او فریاد زد همه گفتن به عقب بر گردیم. تفنگ خود را اشاره شد در جهت یک انسان بر روی زمین است.”

آدم بلیک بود که راه رفتن در امتداد Streatham مشترک توضیح داد که چگونه او را دیدم دو یا سه تصادف اتومبیل به یکدیگر از جمله یک ماشین پلیس بینام به عنوان حادثه آشکار شد.

“یکی دیگر از ماشین پلیس های انجام شده در سمت تپه دنبال کسی” او به بی بی سی گفت.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: مهاجم بود “برخی از پاک کردن تاریخچه در رابطه با مبارزه با تروریسم و جرائم”.

“این درست است که این افراد نگهداری می شوند پشت میله های زندان و ما باید برای متوقف کردن اولیه خود را از آزادی از زندان” او گفت:.

تجزیه و تحلیل

By BBC امور خبرنگار تام Symonds

سریع پاسخ افسران تقریبا قطعا زندگی را نجات داد اما وجود خواهد داشت اجتناب ناپذیر پرسش و پاسخ در مورد بهره برداری است.

آن تایید شده نیست آنها به طور خاص به دنبال مرد, اما آنها به نظر می رسد که واکنش سریع زمانی که او شروع به حمله به مردم با چاقو.

ضد تروریستی پلیس و MI5 باید حدود 3000 اصطلاح “موضوعات مورد علاقه” در هر زمان اما تعداد بسیار کمتری هستند تحت round-the-clock نظارت به دلیل آن طول می کشد یک تیم از افسران متخصص برای تماشای یک مظنون مخفیانه.

این به این معنی است که جلوگیری از تروریسم است که همه در مورد گرفتن تصمیم گیری های دشوار. که مظنون باید تماشا ؟ چه سطحی از خطر آنها در برخواهد داشت و چه زمانی بهترین زمان برای بازداشت با توجه به نیاز به گرفتن شواهد واقعی?

کسانی که تصمیم گیری را سخت تر در سال های اخیر به عنوان خواهد بود حمله به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به تنهایی عمل می کنند و به استفاده از low-tech سلاح گاهی اوقات در هوی و هوس.

نخست وزیر گفت: افکار خود بودند با کسانی که مجروح و عزیزان خود و او به پرداخت ادای احترام به “سرعت و شجاعت” از خدمات اورژانس که در پاسخ.

شهردار لندن صادق خان گفت: “تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی در اینجا در لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق خواهد شد.”

پلیس با توسل به اطلاعات و تصاویر و فیلم از این حادثه است که می تواند به اشتراک گذاشته شده از طریق www.ukpoliceimageappeal.com یا در 0800 789 321.

شما در این منطقه در زمان ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de