تهدید از تروریسم است “نه کاهش” سر از انگلستان ضد ترور پلیس هشدار داده است که او در ستایش پنهان افسران’ پاسخ به Streatham حمله.

افسران “با آرامش فرار به جلو” و مانع از بیشتر مردم مجروح شدن دستیار کمیسر نیل باسو گفت.

Sudesh امان, 20 کشته شد پلیس پس از چاقو دو نفر در جنوب لندن در روز یکشنبه.

سرویس های امنیتی می دانستند امان “را مطرح کرد خطر قابل توجهی” آقای باسو گفت.

“اما با 3000 یا بیشتر موضوعات مورد علاقه در حال حاضر در رادار ما و بسیاری از تروریست محکوم به زودی با توجه به بود از زندان آزاد شد, ما به سادگی می تواند به تماشای همه آنها را در همه زمان ها” پلیس متروپولیتن دستیار کمیسر گفت.

او استقبال دولت قصد دارد “برای حفظ خطرناک ترین تروریست های قفل شده برای دیگر”.

امان شده بود از زندان آزاد شد در 23 ژانویه پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت خود را برای ترور شده اند.

او تحت نظارت فعال در این حمله – که پلیس بر این باورند که یک اسلامگرای مرتبط با حادثه تروریستی – و جعل دستگاه بسته به بدن خود را.

آقای باسو ستایش “واکنش سریع” از نظارت ماموران برای جلوگیری از بیشتر آسیب.

“آنها نمونه شجاعت و حس وظیفه که افسران ما نشان داده اند در وقت و زمان دوباره در تلاش خود را برای محافظت از تهدید های تروریستی,” او اضافه شده است.

آقای باسو گفت: حمله سوم در بسیاری از سال پس از حوادث اخیر در پل لندن و Whitemoor و گفت: تهدید شد “کاهش نه” با وجود بهترین تلاش.

انگلستان سطح تهدید در حال حاضر در مجموعه “قابل توجهی” به معنی حمله به احتمال زیاد است.

آن را کاهش داد و از “شدید”, دومین, رتبه, در ماه نوامبر, مدت کوتاهی قبل از پل لندن حمله.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

زودتر شهری کمیسر پلیس Cressida سفید گفت که “به وضوح امکان پذیر نیست” برای جلوگیری از هر حمله و امان بود قادر به سوراخ کردن مردم با وجود اینکه تحت نظارت زیرا چنین عملیات “man-to-man marking”.

در پاسخ به حمله وزیران می خواهیم به معرفی قوانین اضطراری را ترور مجرم خدمت بیشتر زمان در زندان – اما یک مشاور سابق دولت هشدار داده است این برنامه می تواند منجر به یک نبرد قانونی.

هدف از 27 فوریه تعیین شده است برای دریافت این قانون از طریق مجلس برای جلوگیری از آزادی های اولیه از هر مجرم با توجه به کلمبوس رسمی.

این مقام گفت: هیچ تروریستی مجرم هستند و با توجه به دریافت اتوماتیک انتشار قبل از آن تاریخ است.

دولت قصد دارد به معرفی این قانون در ویکیانبار روز سه شنبه با هدف پاکسازی خانه به خانه توسط زمان آن افزایش می یابد برای زنگ تفریح زیر پنج شنبه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de