پلیس شده اند جستجو خوابگاه که در آن Streatham مهاجم اعتقاد بر این است که به زندگی شده است.

Sudesh امان, 20 بود کشته در Streatham بالا جاده پس از سلاح سرد مردم در آنچه پلیس به نام یک اسلامگرای مرتبط با حادثه تروریستی.

او شده بود از زندان آزاد شد و حدود یک هفته پیش پس از گذراندن نیمی از یک جمله برای ترور تخلفات و تحت نظارت پلیس.

سه نفر مجروح شدند اما هیچ کدام در یک بیماری تهدید کننده زندگی.

اسکاتلندیارد گفت: افسران جستجو مسکونی آدرس در جنوب لندن و bishop’s Stortford, Hertfordshire.

روز دوشنبه افسران cordoning کردن یک خوابگاه در Streatham که در آن مدیر گفت: امان زندگی کرده بود. آنها اضافه شده: “من بسیار به کار با او.

“هر کس خود را در اتاق وجود دارد. آخرین بار من او را دیدم من انجام رادیاتور راه اندازی خود را گرم در روز جمعه. او صحبت نمی کنند.”

پلیس مت که مبارزه با تروریسم فرماندهی افسران پیشرو این تحقیقات گفت: بازداشت شده اند ساخته شده و “سوالات در ادامه در سرعت”.

شهردار لندن صادق خان می گوید وجود دارد در مورد “70” مردم به اعمال تروریستی متهم شده اند که تا به حال منتشر شده است و به نام برای اطمینان از دولت آنها هستند که “به درستی و اصلاح”.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: هیچ مشکلی با توانبخشی از کسانی که به اتهام جرائم تروریستی گفت: “این بسیار سخت است.

“این می تواند اتفاق می افتد اما موارد موفقیت واقعا تعداد بسیار کمی از ما به فرانک در مورد آن است.”

او گفت: اگر چه جدید قوانین شدیدتر در زمانی که ترور مجرم باید منتشر می شد در آورده “مشکل این است که چگونه به درخواست که به صورت گذشته نگر” برای کسانی که در حال حاضر در خدمت جملات.

Streatham جاده بالا باقی می ماند بسته شده و یک کمربند است که در محل با افزایش گشت های پلیس در این منطقه است.

چگونه حمله آشکار ؟

در مورد 14:00 GMT در روز یکشنبه دو نفر با ضربات چاقو در Streatham بالا جاده یک خیابان شلوغ با صفی از مغازه ها.

شاهدان صدای شلیک گلوله شنیده به عنوان افسران مسلح بود که پس از حمله در امان پا شوت او مرده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

امان تا به حال آنچه به نظر می رسد یک دستگاه انفجاری بسته به بدن خود گفته است که بعدها کشف می شود یک جعل است.

سه نفر گرفته شده برای بیمارستان ها از جمله دو قربانیان سلاح سرد – یک زن در 50s و یک مرد در 40s خود را. این مرد در ابتدا به عنوان یک تهدید کننده زندگی است, اما آن است که دیگر مورد. زن مرخص شده.

زن دیگری در 20s خود را تا به حال صدمات جزئی در نظر گرفته شده که ناشی از شیشه زیر پلیس عکس تفنگ. هیچ جزئیات پدید آمده در مورد سه.

شاهدان عینی دیو Chawner بود که در راه به سینما گفت BBC Radio 4 امروز برنامه او شنیده عکس که “من فکر می کردم که در آن زمان یک ماشین backfiring”.

سپس او تبدیل به اطراف برای دیدن یکی از چاقو قربانیان دروغ گفتن بر روی زمین “بود که فوق العاده مضطرب”.

“او نگه داشتن خود را در ربع تحتاني راست و وجود خون در همه جا. من به طور اتفاقی به یک پتو در کیف من و من آن را به آنها را برای کمک به جلوگیری از خونریزی و من فرار به نزدیکترین تقاطع به موج پایین آمبولانس.”

  • بیشتر بخوانید از شاهدان عینی است.

بود که مهاجم?

امان از زندان آزاد شد در ماه ژانویه پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت خود را از سه سال و چهار ماه.

او در آمریکا در ماه دسامبر سال 2018 پس از شفاعت گناه را به شش اتهام در اختیار داشتن اسناد و مدارک حاوی تروریستی اطلاعات و هفت از انتشار تروریستی انتشارات گفت: همسرم خانه امور خبرنگار Daniel De Simone.

یکی از کتابچه های راهنمای امان بستری داشتن یکی در مورد چاقو مبارزه با.

خبرنگار ما به یاد می آورد امان لبخند او محکوم شد.

گروه دولت اسلامی گفته است در امان بود “جنگنده” از گروه. این عبارت معمولا با استفاده از در مورد حملات در غرب که این گروه به نظر می رسد الهام گرفته اند به جای هماهنگ.

  • ادامه مطلب: چه کسی بود Streatham مهاجم?

در زمان امان آزادی وجود دارد نگرانی در مورد خطر او در برخواهد داشت ممکن است به اما هیچ ساز و کارهای قانونی برای نگه داشتن او در زندان گفت BBC سیاسی خبرنگار Chris Mason.

در ماه نوامبر گذشته از یک حمله در نزدیکی پل لندن – که در آن دو نفر کشته شدند – نیز انجام شده توسط یک مرد به اتهام تروریسم و جرائم اما که تا به حال منتشر شده است در اواسط راه از طریق خود محکوم شد.

Streatham MP زنگ Ribeiro-Addy گفت: “او [امان] تحت نظارت کاملا به زودی پس از منتشر شد که begs سوال بود چرا او منتشر شد تا به زودی؟”

شهردار لندن آقای خان همچنین گفت BBC صبحانه: “آنچه با اطمینان می توانم از دولت دریافت که این افراد [محکوم به ترور جرائم] به درستی مجازات و اصلاح?

“کسانی که من می خواهم به اطمینان می شود که مقامات باید منابع و پشتیبانی که آنها نیاز به اطمینان حاصل شود ما امن نگه داشته است.”

چه شده است که دولت پاسخ ؟

خبرنگار ما Chris Mason وجود دارد گفت: “جان میل” در دولت دیده می شود به اقدام سریع است.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: دولت اعلام برنامه های بیشتر برای “تغییرات اساسی را در سیستم برای برخورد با کسانی که به جرم تروریسم جرائم”.

وزیر خزانه داری Rishi Sunak گفت: “پلیس در حال بدیهی است که انجام همه آنها می توانند برای نگه داشتن مردم در امن”.

او گفت: اقدامات جدید برای مقابله با تروریسم قوانین – در حال حاضر اعلام کرد پس از آخرین حمله را به پلیس “بیشتر قدرت و منابع برای انجام این کار نیز هست”.

این تغییرات برنامه ریزی شده چیست اتوماتیک زود از زندان آزاد خواهد شد اوراق برای ترور مجرم و وجود دارد خواهد بود حداقل زندان به مدت 14 سال به صورت جدی در ترور جرائم – هر چند از آن است که هنوز روشن نیست چه خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان “جدی”.

چگونه بسیاری از مردم دیگر در زندان برای ترور جرائم?

به طور کلی وجود دارد و 224 نفر در زندان برای ترور مربوط به جرائم در انگلیس در پایان ماه سپتامبر. اکثریت افراط گرایان اسلامی (173) و نیز وجود دارد که 38 راست گرایان.

در حال حاضر بسیاری از افراد به اتهام ترور عمل دریافت کمتر از 10 سال حبس و بیشتر را خدمت همه آن در زندان است.

برای تقریبا تمام احکام زندان (ترور-مرتبط یا نه) برخی از زمان را صرف در خارج از زندان به منظور اجازه می دهد برخی از توانبخشی در جامعه است.

  • این افراد در زندان برای جرائم تروریستی

چه مسائل مربوط به این حمله مطرح شده است ؟

وجود دارد خواهد بود اجتناب ناپذیر سوال در مورد این عملیات می گوید: BBC امور خبرنگار تام Symonds.

او گفت: “ضد تروریستی پلیس و MI5 باید حدود 3000 اصطلاح “موضوعات مورد علاقه” در هر زمان اما تعداد بسیار کمتری هستند تحت round-the-clock نظارت به دلیل آن طول می کشد یک تیم از افسران متخصص برای تماشای یک مظنون مخفیانه.

“این به این معنی است که جلوگیری از تروریسم است که همه در مورد گرفتن تصمیم گیری های دشوار. که مظنون باید تماشا ؟ چه سطحی از خطر آنها در برخواهد داشت و چه زمانی بهترین زمان برای بازداشت با توجه به نیاز به گرفتن شواهد واقعی?

“کسانی که تصمیم گیری را سخت تر در سال های اخیر عنوان می شود حمله کنندگان به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به تنهایی عمل می کنند و به استفاده از low-tech سلاح گاهی اوقات در هوی و هوس.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ضمن سابق اطلاعات نظامی افسر فیلیپ اینگرام گفت BBC Radio 5 Live آن را “درست و مناسب” است که دولت باید ارزیابی قوانین در محل.

“ما در حال درمان این تروریست ها به عنوان جنایتکاران. شما باید به این سوال که آیا برخی از آنها ممکن است هرگز قادر به بازسازی می شود و از این رو است که قانون ما در لحظه ای مناسب و مناسب برای حفظ مکان امن است؟”

پلیس با توسل به اطلاعات و تصاویر و فیلم از این حادثه است که می تواند به اشتراک گذاشته شده از طریق www.ukpoliceimageappeal.com یا در 0800 789 321.

آیا شما هر گونه اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن ؟ تماس با ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی