عجیب و غریب گاز جنبش در قلب کهکشان راه شیری نکات در تأیید نشده شکل سیاه چاله

عجیب و غریب حرکت ابرهای گازی نزدیک به مرکز کهکشان ما ممکن است در نهایت با ارائه شواهد بتن به صورت مرموز به شکل سیاه چاله که وجود هنوز توسط دانشمندان ثابت شده.

ما در حال حاضر می دانیم که کوچکترین و بزرگترین نوع از سیاه چاله وجود داشته باشد اما برای یک زمان طولانی شک و تردید باقی مانده اند در مورد میانه رده است.

همچنین در rt.com دانشمندان کشف 6 اشیاء مرموز در نزدیکی سیاهچاله ابر پرجرم بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود

در اینجا این است که چگونه این نوع شکست:

  • 1-100 خورشیدی توده ها = ستارگان جرم سیاه چاله
  • 100 تا 100000 خورشیدی توده ها = intermediate-جرم سیاه چاله
  • 100,000 به میلیاردها خورشیدی توده ها = سیاهچاله ابر پرجرم

سوالات قطع بیش از این “متوسط جرم سیاه چاله ها’ به سادگی از آنجا که محققان هرگز قادر به پیدا کردن هر. اما ستاره شناسان که به شناسایی ابرهای گاز حرکت غیر منتظره ای در نزدیکی مرکز کهکشان راه شیری ممکن است در نهایت که بدست اثبات است.

دانشمندان به این نتیجه رسیدند که حرکات عجیب و غریب هستند و با توجه به این ابر در حال چرخش یک شی 10,000 برابر جرم خورشید – اما زمانی که آنها بررسی منطقه ای که در آن است که شی باید چیزی را می توان یافت. این boffins این باور است که با توجه به یک مرحله خاموش که نمی کند منتشر می کنند قابل تشخیص سطح تابش به دلیل آن نیست ‘تغذیه.’

آنها اضافه کنید که این پنجمین چنین جسم مشاهده شده در وسط کهکشان راه شیری نشان می دهد که نه تنها فراموش متوسط جرم سیاه چاله ها وجود داشته باشد آنها نیز فراوان در قلب کهکشان ما.

همچنین در rt.com معروف نور سیاه چاله کشف تف کردن ماده در حدود سرعت نور

محققان از رصدخانه ملی ژاپن در حال مطالعه حرکت ابرهای گاز در یک پیشنهاد به تایید می کنند که سیاه چاله ها از این اندازه وجود دارد و به شکل از چگونه آنها شکل گرفته و همچنین به باز کردن که چرا آنها گریزان بوده ام تا به حال.

تحقیقات پذیرفته شده توسط مجله اختر فیزیک. این نشان می دهد که در جستجوی وسط راه شیری یک روش قابل اعتماد برای پیدا کردن متوسط جرم سیاه چاله نامزدها.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im