‘طوفان در افق’ NYPD کمیسر هشدار می دهد که داده ها نشان می دهد شهر تیراندازی تا 358 درصد

تیراندازی در شهر نیویورک با افزایش یک 358 درصد طی هفت روز گذشته در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. شاید اعداد را وادار کمیسر پلیس برای هشدار دادن به بدترین هنوز به آمده است.

وجود دارد 12 تیراندازی در طول دوره هفت روزه در سوال سال گذشته در حالی که سال 2020 دیده است 55. بیش از 70 نفر زخمی شدند در 55 تیراندازی با حداقل 19 مجروح در شنبه زمانی که شهر را دیدم بیش از یک دوجین حوادث بسیاری که رخ داده است در برانکس. در یکی از این حوادث یک مرد پس از گلوله در گردن در حالی که شستن ماشین خود را.

“آن طول می کشد زمان طولانی به نوبه خود یک کشتی است که می بیند یک کوه یخ به طور مستقیم در مقابل از ما”گفت: پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا و اضافه کرد که اعداد بوده است روند رو به بالا “در حالی که” و او هشدار داده بود که “طوفان در افق” در ماه دسامبر.

شیا همچنین گفت: در نیویورک دیده بود 100 تیراندازی در مه اولین بار در این شهر برخورد کرده بود که تعدادی در حدود پنج سال است.

آخرین آمار و ارقام آمده تنها یک هفته پس از شیا دستور انحلال ضد-crime unit دیدم که لباس شخصی افسران پلیس توقف افراد و جستجو برای سلاح. تلاش در اصلاح برانگیخته شد با سراسر کشور تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه گذشته.

همچنین در rt.com ‘تغییر لرزه ای در پلیس’: NYPD disbands بحث برانگیز لباس شخصی ‘anti-مبارزه با جرایم

شیا گفت که تاکتیک “توقف سوال و frisk” مستقر توسط واحد بود و هم مورخ بود و مضر برای جوامع از رنگ است که در آن اعتماد میان پلیس و شهروندان است. “من افتخار می کنم از آنچه که آنها انجام داد اما ما اشتباهات,” او به این نتیجه رسیدند.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio نیز خطاب به سربازان ارتش در خشونت و جنجال از انحلال ضد جرم واحد گفت: این شهرستان شد “نه قصد بازگشت به بد روز که در آن وجود دارد بیش از حد اسلحه خشونت” و نه آن رفتن به بد روز از بدتر شدن وضعیت بد تاکتیک های پلیس برای مقابله با آن است.

همچنین در rt.com هیچ defunding: مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس فرمان اجرایی برای ممنوعیت chokeholds مصرانه امن تر پلیس

او قول داد بودجه اضافی برای جامعه ضد جرم و طرح های مانند مدیریت بحران سیستم که اضافه کردن کارکنان به پلیس حوزه در تابستان امسال زمانی که لازم است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de