Deluged جوامع در بخش هایی از بریتانیا روبرو هستند بیشتر باران های سنگین به عنوان آنها در تلاش برای مقابله در پی طوفان دنیس.

ارزش یک ماه از بارش باران در 24 ساعت است و همچنین پیش بینی برای ضربه شمال ولز و شمال غرب انگلستان در حال سقوط بر روی زمین است که در حال حاضر اشباع شده است.

هشت رودخانه ها رسیده اند سطح رکورد در روزهای اخیر سازمان محیط زیست (EA) گفت.

نزدیک به 120 سیل هشدارهای باقی می ماند در محل در سراسر کشور.

EA گفته است “افزایش خطر سیل” در سراسر میدلندز با شش شدید هشدار – معنی این خطر وجود دارد به زندگی – هنوز هم در جای خود در اطراف رودخانه Lugg, سورن و سه راه.

دیو Throup های EA مدیر برای هرفرد و Worcestershire گفت: Wye جاری شدن سیل شد و بیش از نیم متر بزرگتر از هر چیزی برای 110 سال است.

“این ترسناک مردمی او گفت:” در توییتر و اضافه کرد که “آنچه که من دیده ام در طول چند روز گذشته نرمال نیست. نیست حتی طبیعی است. آن را به بدتر. ما نیاز به انطباق و پاسخ. و سریع است.”

او گفت که او “خیلی متاسفم برای همه که زندگی بوده است وارونه”.

صدها نفر از مردم شده اند تخلیه از خانه های خود در بدترین مناطق آسیب دیده که شامل south Wales, Herefordshire ووسترشر و Shropshire.

زرد اخطار برای بارش باران در محل باقی می ماند در جنوب و شمال-غرب ولز تا 14:00 به وقت تهران در روز پنج شنبه با دفتر مت گفت: آنها می توانید ببینید 50-60 میلیمتر (2in) و 70-100 میلی متر (4) باران بود.

یکی دیگر از هشدار زرد مربوط به باران را پوشش می دهد بخش از شمال غرب انگلستان تا 15:00 GMT در روز پنج شنبه که تا 100mm می تواند سقوط.

  • ولز: سیل مناطق ضربه محکم برای باران بیشتر

“در بدترین حالت ما می تواند ارزش یک ماه از باران” گفت: این ملاقات را Craig اسنل.

او گفت: به عنوان زمین اشباع شده بود به علت مداوم بارش باران های سنگین در این رودخانه شد کمتر احتمال دارد قادر به مقابله با بیشتر باران.

در ضمن خیریه RSPCA گفت: نجات حیوانات افسران به نام شده بود بیش از 200 بار در 72 ساعت گذشته – از جمله برای “نجات دراماتیک” 60 گوسفند اسب یک قو و جوجه.

بازیگر مایکل شین از Neath Port Talbot, تا به راه اندازی یک کمپین crowdfunding به کمک آب گرفتگی جوامع در ساوت ولز.

“ویرانی که طوفان دنیس گذاشته است که بسیار واقعی و هزاران نفر از مردم در سراسر انگلستان از دست داده اند و همه چیز را گفت:” شین 51.

زرد و آب و هوا هشدار برای بارش باران در محل هستند برای:

  • جنوب اسکاتلند و مرزهای اسکاتلند تا 11:00 GMT در روز پنج شنبه
  • غرب و جنوب اسکاتلند از 06:00 GMT تا 21:00 به وقت تهران در روز جمعه
  • یورکشایر از 12:00 GMT روز جمعه تا 6:00 GMT روز سه شنبه

زرد اخطار برای باد به شمال شرق انگلستان و جنوب اسکاتلند و یورکشایر در محل هستند برای 12 ساعت از 8:00 GMT روز جمعه.

با توجه به EA انگلستان در حال حاضر دریافت کرده 141 درصد از میانگین مارس بارندگی تا کنون در این ماه است.

نخست وزیر بوریس جانسون مواجه شده است به انتقاد از احزاب مخالف برای بازدید از سیلاب جوامع است.

کار رهبر جرمی Corbyn گفت که او خود را “رنگ واقعی” اضافه کرد: “اگر نخست وزیر است نه مبارزه برای رای در انتخابات پارلمانی او به سادگی نمی مراقبت در مورد کمک به جوامع تحت تاثیر جاری شدن سیل.”

شطرنجی Cymru رهبر آدم قیمت نیز سوال که چرا آقای جانسون به حال برگزار کبرا دولت پاسخ اضطراری کمیته.

محیط کار, جورج Eustice گفت: دولت سرمایه گذاری £2.6 میلیارد دلار در مقابله با سیل.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


چه باید بکنید اگر شما در معرض خطر سیل

آژانس محیط زیست سیل هشدارهای معنی “اقدام فوری” مورد نیاز است. اما آنچه که باید شما انجام دهید ؟ در اینجا چیزی است که آژانس نشان می دهد:

  • حرکت خانواده و حیوانات خانگی و اشیاء با ارزش را به یک مکان امن
  • نگه داشتن یک سیل کیت آماده با کپی از صفحه اصلی بیمه, اسناد, مشعل و لوازم یدکی باتری های قابل حمل, رادیو, مراقبت از نوزاد موارد بطری آب و غیر مواد غذایی فاسد شدنی و همچنین گرم و ضد آب و لباس و پتو
  • اگر آن را امن برای انجام این کار خاموش کردن گاز و برق و آب برق منابع – تامین کنندگان خود را می تواند به شما توصیه چگونه به انجام این
  • قرار داده و سیل تجهیزات حفاظت در محل مانند سیل تخته و یا کیسه های شن
  • هنگامی که شما گرفته ایم مراحل را برای محافظت از خانواده خود را بررسی کنید که آیا وجود دارد آسیب پذیر همسایگان و یا اقوام که نیاز به کمک

برای اطلاعات بیشتر, بررسی, بزرگ سیاه و سفید دیک آب و هوا در وب سایت خود BBC ایستگاه رادیویی محلی به صورت منظم به روز رسانی.


آیا شما شده است تحت تاثیر جاری شدن سیل در منطقه شما ؟ شما را ساخته اند یک بیمه ادعا می کنند ؟ خود را به ما بگویید داستان از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی