آب گرفتگی جوامع در انگلستان و ولز در حال انتظار بیشتر باران های سنگین, اضافه کردن به, ترس, مقابله با سیل ممکن است مقاومت در برابر افزایش سطح رودخانه.

حدود 1400 خانه و کسب و کار آسیب دیده اند و سیل در پی بارندگی آورده توسط طوفان دنیس.

رودخانه راه و سورن به بالاترین تا کنون سطح با مردم تخلیه از نزدیک در مناطق با خطر.

این ملاقات در دفتر صادر کرده و در سه رنگ زرد آب و هوا هشدار برای بارش باران برای ولز و یورکشایر که آغاز و در روز چهارشنبه.

در سراسر انگلستان بیش از 150 سیل هشدارهای در محل باقی می ماند از جمله شش شدید – و یا “خطر برای زندگی” — هشدار.

در میان بدترین مناطق آسیب دیده هستند south Wales, Herefordshire ووسترشر و Shropshire که عمده حوادث اعلام شده است.

از شنبه بعد از ظهر 599 خواص بوده و آب گرفتگی در سراسر انگلستان سازمان محیط زیست گفت.

و در ولز حدود 800 خانه شده اند که به طور مستقیم تحت تاثیر سیل و گفت: اولین وزیر علامت Drakeford.

EA گفت: سطح راه و سورن باقی خواهد ماند به آخر هفته.

“ما انتظار داریم بیشتر مخل آب و هوا به فردا و پنج شنبه در آوردن قابل توجهی خطر سیل به غرب میدلندز و با وجود سیل هشدارهای در محل در سراسر انگلستان گفت:” EA John Curtin.

خانه ها در امتداد رودخانه سورن در شهرهای Ironbridge و بریدگنرته در Shropshire تخلیه شدند در روز سه شنبه به سطح رودخانه در ادامه به افزایش است.

وجود دارد نگرانی هایی است که سیل موانع می تواند نقض در بودلی و همچنین آپتون بر سورن که در آن دو فرزند محلی پخته بیسکویت و آنها را به “هر کس که کمک”.

در حال حاضر شش شدید سیل هشدارهای در انگلستان, پوشش رودخانه Lugg, سورن و راه.

در ولز وجود دارد پنج سیل هشدارهای پوشش رودخانه راه و Monnow – اگر چه هیچ کدام شدید هستند.

قایقرانی به مغازه ها

از راه رودخانه در منموته در ولز به ثبت بالاترین سطح در سه شنبه.

در شهر, ديد کوه, تیم های امداد و نجات تخلیه یک مرد مسن از خانه خود را با شکستن خود را پشت درب با پتک و گرفتن او را به ایمنی بر روی یک قایق.

در ضمن در A466 مردم canoed به نزدیکی Lidl سوپر مارکت را انتخاب کنید تا مواد غذایی.

ویلز آب خواسته است مردم در منموته خود را به کاهش مصرف آب پس از درمان با این نسخهها کار در Monmouthshire آب گرفتگی.

این ملاقات در دفتر هشدارهای پوشش south Wales north-west ولز و شمال غرب انگلستان از 18:00 GMT روز جمعه تا 15:00 روز پنج شنبه.

هشدار دیگری را پوشش می دهد Yorkshire از 12:00 روز پنج شنبه تا 06:00 روز شنبه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

EA گفت: بیش از 6 کیلومتر موقت سیل موانع قرار داده شده است تا در سراسر انگلستان و مقابله با سیل محافظت کرده اند نزدیک به 25000 خواص.

کریس Wreghitt که زندگی در روستای Powick در Worcestershire می گوید او آب گرفتگی شده است اما نه به این شدت و نه از سیل دفاع ساخته شد.

او گفت: بی بی سی: “به ما گفته شد زمانی که آنها ساخته شده است که سیل دفاع است که اگر آن را به حال شده است وجود دارد قبل از سال 2007 ما نمی خواهد که آب گرفتگی شده است.

“اگر چه وجود داشته است یک زن و شوهر از نزدیکی نتواند بیش از چند سال گذشته ما هنوز اعتماد به نفس است که ما نمی گرفتگی دوباره.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مردم در سیل-آمار خانواده ها می توانند برای مشکلات مالی پرداخت تا 500 در کوتاه مدت امداد رسانی دولت اعلام کرد در روز سه شنبه.

دولت محلی, منشی, رابرت Jenrick گفت: بودجه خواهد “کمک به مردم در بدترین مناطق ضربه به بازیابی و به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند”.

دولت صندوق حمایت همچنین شامل به £5,000 برای تحت تاثیر ساکنان و صاحبان کسب و کار برای کمک به ایجاد خواص آنها بیشتر انعطاف پذیر به آینده سیل.

روز یکشنبه ایوان غرفه 55 کشته شد این سیل پس از جاروب به floodwater در نزدیکی یک پل که عبور از رودخانه Teme نزدیکی Tenbury چاه Worcestershire.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

برای اطلاعات بیشتر, بررسی, بزرگ سیاه و سفید دیک آب و هوا در وب سایت خود BBC ایستگاه رادیویی محلی به صورت منظم به روز رسانی.


چگونه شما را تحت تاثیر قرار توسط طوفان دنیس? خود را به ما بگویید داستان از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im