بریتانیا نیروبخش است برای یک آخر هفته دوم از اختلال آب و هوا به عنوان کارشناسان هشدار می دهند طوفان دنیس می تواند خسارت بیشتر از Ciara هنگامی که آن را در نوردد بعد.

شدید هشدار آب در محل هستند برای بسیاری از بریتانیا و پیش بینی می گویند ارزش یک ماه از بارش باران می تواند در بعضی از نقاط.

جاده راه آهن و مسافران نیز در صورت اختلال با بریتیش ایرویز و پرواز easyJet در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است.

می آید پس از طوفان Ciara آب گرفتگی صدها نفر از خانه های آخر هفته گذشته.

سازمان محیط زیست هشدار داد جاری شدن سیل است به احتمال زیاد به بدتر آخر این هفته به عنوان در حال حاضر اشباع شده زمین است که ملاقات با یک “طوفان کامل” از سنگین باران و بادهای قوی و ذوب برف.

کهربا هشدار برای بارش باران و زرد اخطار برای باد در محل هستند برای بسیاری از کشور از بعد از ظهر شنبه به یکشنبه.

  • چگونه می توانم متوقف کردن من ترامپلاین پرواز در طوفان ؟
  • خداحافظی Ciara سلام طوفان دنیس

این به این معنی جاری شدن سیل می تواند یک خطر به زندگی و کاهش قدرت انتظار می رود و شانس خوب وجود دارد حمل و نقل خواهد شد نهفته است.

EasyJet تایید کرده است لغو 234 پرواز به از و در انگلستان در حالی که بریتیش ایرویز گفت که ساخت “تعداد کمی” از لغو ادغام برخی کوتاه-مسافت پرواز که در حال سفر به همان مقصد است.

این LNER قطار شرکت در حال حاضر لغو ده ها تن از خدمات بین لندن و جنوب شرق انگلستان.

شرکت های دیگر می گویند خدمات می تواند تحت تاثیر محدودیت سرعت و همچنین درختان افتاده و باقی مانده بر روی خط.

می آید در یک مشغول به خصوص در آخر هفته با بسیاری از خانواده ها داشتن رزرو برای سفر بیش از نیمی از مدت تعطیلات مدرسه.

بدترین آمار مناطق می تواند بین 120-140 میلی متر بارندگی و gusts تا 80mph بیش از آخر هفته ملاقات کرد.

پیش بینی ها نه به عنوان شدید به عنوان آخر هفته گذشته هنگامی که Ciara به ارمغان آورد تا آنجا که 184 میلیمتر باران و تندباد رسیدن به 97mph در نتیجه صدها نفر از خانه ها و جاری شدن سیل بیش از 500,000 بودن سمت چپ بدون قدرت.

اما کارشناسان هشدار داده اند طوفان دنیس می تواند باعث بیشتر شدن سیل خسارت به دلیل بارش شدید باران در حال سقوط بر روی بخش هایی از بریتانیا هنوز دوره نقاهت بعد از Ciara.

John Curtin, محیط, سازمان, مدیر اجرایی, از سیل و ساحلی در, مدیریت ریسک, گفت, Cumbria, Lancashire and Yorkshire بودند مناطق بیشتر او “نگران”.

“این (طوفان) می تواند یک گام از آنچه که ما قبل از دیده می شود:” آقای Curtin گفت.

“ما تا به حال یک طوفان بزرگ در آخر هفته گذشته (ما در حال حاضر) اشباع حوضه, ذوب برف و بارش باران پس از آن یک طوفان کامل.”

سازمان محیط زیست گفت: آماده سازی شد و در راه به کار گیرند برای مقابله با سیل, سیل ذخیره سازی مخازن و موانع موقت برای حفاظت از جوامع است.

این شامل فاس مانع در نیویورک, رودخانه تیمز مانع در لندن و دیگری در بودلی ووسترشر در رودخانه سورن.

انگلستان قدرت اپراتورها می گویند که آنها را مجبور به کار اضافی مهندسین و کارکنان مرکز تماس برای پاسخ به هر گونه ممکن است تاثیر این طوفان پس از گسترده کاهش قدرت آخر هفته گذشته.

تازه منصوب محیط کار, جورج Eustice گفت: به او گفته بود به محلی سیل پاسخ گروه در سراسر کشور در روز جمعه.

برجسته سازمان محیط زیست آماده سازی او افزود: “ما به طور کامل تمرکز بر حصول اطمینان از جوامع محافظت می شوند و دسترسی به پشتیبانی و مشاوره آنها نیاز به ایمن ماندن در این آخر هفته.”

در ضمن شرکت های هواپیمایی باید مبتنی پروازها در انتظار آب و هوای بد و بیشتر لغو ممکن است رخ دهد در کوتاه مدت متوجه هنگامی که طوفان حرکت در روز شنبه.

یک easyJet سخنگو گفت: “ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای به حداقل رساندن تاثیر این اختلال برای مشتریان ما و به ترتیب جایگزین سفر.

“ما همچنین ارائه اتاق های هتل و غذا برای مشتریان که نیاز به آنها را.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

شبکه راه آهن همچنین مشاوره مسافران به انتظار تاخیر و لغو به خدمات با توجه به جاری شدن سیل و اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای سفر خود را.

خانواده ها زندگی می کنند در نزدیکی خطوط راه آهن خواسته شده است به امن هر گونه سست باغ موارد پس از چند trampolines دمیده شد به آهنگ آخر هفته گذشته.

حداقل 800 خانه در شمال انگلستان و بسیاری از مناطق دیگر در معرض خطر آب گرفتگی بیش از آخر هفته به عنوان طوفان دنیس رها بارش باران های سنگین.

که ارزیابی سازمان محیط زیست است که هشدار داده است که ماندگار شدید باران سقوط خواهد کرد بر روی زمین در حال حاضر اشباع شده است.

برف در حال حاضر دروغ گفتن بر روی زمین بالاتر خواهد بود ذوب شده و خواهد شد اضافه کردن به تهدید.

آژانس سر از سیل دفاع John Curtin گفت: یک جلسه رسانه که 800 خانه های آب گرفتگی شد آخر هفته گذشته در طوفان Ciara که “احساس من این است که این خواهد بود که حداقل به عنوان بد احتمالا بیشتر از آن”.

در طول دوره زمستان تا کنون 7 درصد از 400 رودخانه سنج باید رکورد جدید برای ارتفاع آب.

آقای Curtin گفت: به طور موقت برای مقابله با سیل در حال مستقر شدند در بسیاری از مکان ها اضافه شده اما آن را خیلی زود به بگویید که دقیقا همان جایی که شدید ترین باران می گیرند.

او گفت که او بیشتر نگران Lancashire, یورکشایر و Cumbria اما بخش هایی از ولز در جنوب غرب انگلستان به لندن و جنوب شرق انگلستان نیز می تواند در معرض خطر است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ملاقات کرده کهربا هشدار برای بارش باران در جیب شمال و جنوب-غرب انگلستان و ولز از 12:00 GMT روز سه شنبه تا 15:00 روز یکشنبه.

کهربا هشدار نیز در محل برای بسیاری از جنوب انگلستان از 00:15 تا 18:00 روز یکشنبه.

در صبح روز شنبه وجود دارد 13 سیل هشدارهای معنی جاری شدن سیل است و “انتظار” – و 141 هشدار سیل – معنی جاری شدن سیل ممکن است در محل در سراسر کشور.

زرد اخطار برای بادهای قوی و بارش باران و همچنین پوشش تمام انگلستان, ولز و جنوب اسکاتلند بين 09:00 GMT و تا ظهر روز شنبه است.

بیشتر زرد اخطار برای باد در محل هستند برای بخش های شمالی انگلستان از ظهر روز جمعه تا ظهر روز دوشنبه – به طور بالقوه آوردن اختلال سفر به مسافران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی