پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

راه آهن مسافران در حال انتظار به صورت اختلال سفر بعد به عنوان عوارض پس از طوفان Ciara همچنان احساس در سراسر انگلستان است.

شبکه راه آهن شده است و ارزیابی خسارت به خطوط و مسافران خواست برای بررسی مسیرهای خود قبل از سفر.

بیش از 20 ، 000 خانه صرف شب بدون قدرت, در حالی که سیل هشدارهای باقی می ماند در محل در سراسر کشور.

زرد رنگ هشدار آب به صورت برف و یخ و باد نیز در نیروی زیادی swathes از انگلستان است.

پیش بینی گفت: در برخی از مناطق می تواند کولاک و تا 20 سانتی متر (8in) از برف است.

  • طوفان در تصاویر

سنگین باران و تندباد به 97mph باعث گسترده شدن سیل و اختلال سفر در روز یکشنبه.

سیل همچنان به علت مشکلات برای مسافران راه آهن در سواحل غرب خط اصلی با قطار در حال اجرا در شمال پرستون به دلیل جاری شدن سیل در کارلایل.

رانندگان نیز هشدار داده شده است به مراقبت با ادامه اختلال در شبکه جاده ها و روی حیله و تزویر شرایط رانندگی به احتمال زیاد برای ادامه به ساعت شلوغی.

یک اخطار برای باد و برف است در محل برای تمام روز در سراسر ایرلند شمالی و بسیاری از اسکاتلند.

بخش هایی از شمال انگلستان هشدار داده شده است به انتظار برف و یخ از 15:00 GMT.

و کرن و سواحل جنوبی انگلستان نیز با صدور اخطار برای باد از 10:00 تا 19:00.

تا کنون این طوفان منجر به یک ماه و نیم ارزش از بارش باران در حال سقوط در عرض 24 ساعت برای برخی از بخش هایی از بریتانیا و در نتیجه جاری شدن سیل و قطع برق بیش از نیم میلیون خانوار.

بیش از 200 سیل هشدارهای در محل باقی می ماند در سراسر انگلستان به این معنی است که جاری شدن سیل رود – با بیش از 150 در انگلستان حدود 50 در اسکاتلند و 15 در ولز.

مهندسان موفق به بازگرداندن برق به اکثریت قریب به اتفاق از خانه اما ده ها هزار نفر از خانواده ها هنوز هم بدون قدرت یک شبه.

انگلستان قدرت شبکه های گزارش شده بیش از 18,500 خواص در سراسر شرق و جنوب شرق انگلستان بودند هنوز هم بدون قدرت در صبح روز دوشنبه در حالی که قدرت های غربی گفت: توزیع بیش از 2800 خانه بود در تاریکی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پروازها نیز تحت تاثیر این طوفان با صدها نفر لغو شده در روز یکشنبه.

فرودگاه ها باید گفت: مسافران برای بررسی پرواز خود را با شرکت هواپیمایی با بریتیش ایرویز مسافران هشدار که ممکن است وجود دارد یک “جزئی حذفی در اثر” برای روز دوشنبه برنامه.

“ما در حال تماس گرفتن با کسانی که تحت تاثیر و در آورده اضافی مشتری تیم برای کمک به آنها را با طیف وسیعی از گزینه ها از جمله هزینه کامل و یا یک جایگزین پرواز بین در حال حاضر و پنج شنبه” هواپیمایی گفت.

“هر مشتری پرواز کوتاه-مسافت یا از هیترو یا گاتویک همچنین می توانید انتخاب کنید برای ایجاد تغییرات به برنامه سفر خود را اگر آنها ترجیح می دهند به پرواز در زمان دیگری است.”

پیش بینی ها انتظار و بی قراری آب و هوا به گذشته بیشتر به هفته – با آب و هشدارها در محل تا چهارشنبه.

“در حالی که طوفان Ciara است پاکسازی دور این بدان معنا نیست که ما در حال ورود به ساکت تر دوره آب و هوا گفت:” ملاقات در دفتر هواشناس الکس Burkill.

“این رفتن را به ماندن بسیار بی قراری.

“ما باید هوا سردتر از طریق آینده بریتانیا خواهد بود و احساس واقعی کاهش درجه حرارت با افزایش خطر ابتلا به, برف در شمال انگلستان و به احتمال زیاد در اسکاتلند است.

“وجود دارد می تواند تا 20 سانتی متر (8in) روز دوشنبه و سه شنبه و با بادهای قوی کولاک نیست از این سوال.”

روز یکشنبه سریعترین gusts از 97mph ثبت شد در جزیره موجود زنده با 93mph بادها ضربه Aberdaron یک روستا در نوک Llyn شبه جزیره.


آیا شما شده است تحت تاثیر طوفان Ciara? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im