فروشگاه به آتش کشیده شد در مینیاپولیس به عنوان پلیس مبارزه حاوی ضد تظاهرات خشونت (فیلم)

تظاهرکنندگان آتش کشیدند ساختمان در مینه سوتا در میان هرج و مرج و تظاهرکنندگان با پلیس از قتل یک غیر مسلح سیاه و سفید این هفته با صحنه های دراماتیک از درگیری غارت و در حال حاضر آتش سوزی در حال ظهور در رسانه های اجتماعی.

یک مینیاپولیس, فروشگاه قطعات خودرو دیده می شد تقریبا فرا گرفته در شعله های آتش در شب چهارشنبه با یک ستون از دود سیاه ریختن ساختمان پس از معترضان آن را بسوزاند.

چند گزارش های تایید نشده از اضافی آتش سوزی نیز شنیده پلیس اسکنر با دود گزارش مواج از یک هدف فروشگاه که شد غارت زودتر در حالی که یک افسر توصیف “بزرگ شعله های آتش” در مقابل یک دلار نزدیک فروشگاه. وضعیت هر دو عرض همچنان نامشخص است.

در حالی که پلیس در ابتدا به نظر می رسد برای حفظ فاصله از سوزاندن ذخیره قابل توجهی اجرای قانون حضور دیده می شد در این نزدیکی هست به عنوان افسران چادری در شورش دنده فرود در این منطقه است.

خشونت و درگیریهای خیابانی نیز شکست در سراسر شهر به عنوان تظاهرکنندگان غارت تعدادی از فروشگاه ها و تخریب مینیاپولیس اداره پلیس 3rd حوزه ستاد – که در آن ماموران با شلیک گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و نارنجک از سقف ساختمان به متفرق کردن جمعیت.

همچنین در rt.com غارتگران غارت کردن مغازه ها به عنوان مینیاپولیس فرود به هرج و مرج بعد از پلیس با قتل مرد سیاه و سفید (فیلم)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de