UFC ستاره و BMF قهرمان Jorge Masvidal است به نام UFC بیش جنگنده پرداخت که مذاکرات بیش از یک پتانسیل سبک وزن عنوان مبارزه با قهرمان Kamaru عثمان آمار بست.

Masvidal که اسیر یک BMF کمربند با یک توقف پیروزی Nate Diaz در UFC 244 سال گذشته نگاه به این No. 1 contender برای سبک وزن UFC عنوان در حال حاضر برگزار شد Kamaru عثمان.

اما پس از یک دوره طولانی بدون هیچ مبارزه رزرو و اتهامات رفتن به عقب و جلو بین این جفت ارز بیش از غیر-رزرو مبارزه Masvidal در حال حاضر توجه خود را تبدیل به UFC از طریق یک سری از توییت.

“اگر من آن را به ارزش به پای من برو” او شروع قبل از پاسخ به یک فن که نوشته شده “فقط زمانی که همه فکر می کردند آن بود عثمان برگزاری این مبارزه است.”

“آنها به من گفتند که خواسته برای راه بیش از حد” Masvidal پاسخ داد. “آنها بازی ما است.”

سبک, ستاره, بود که یکی از UFC بزرگترین ستاره در سال 2019 به بعد اشاره کرد که مذاکرات برای مبارزه با عثمان کاهش یافته تخت بیش از پول و گفت: “چرا من را به مبارزه برای نیمی از آنچه که من ساخته شده در آخرین مبارزه با علت دیگر شخص نمی تواند در قرعه کشی؟”

او همچنین در جواب یک طرفدار که پیشنهاد طرفداران در حال اذیت شدن است که او نیست امضا مبارزه با قرارداد.

در پاسخ به فن/ترول گفت که او “به اندازه کافی رقص و فقط مبارزه” Masvidal اخراج بازگشت “من شده است برای مبارزه با 16 سال و هرگز در زمان قطع پرداخت برای سرگرم کردن طرفداران. من به قطع پرداخت برای یک شات عنوان Wtf اشتباه است با شما؟”

و او همچنین اشاره کرد در UFC خط توضیح برای کاهش عرضه و زمانی که او در توییتی “آیا به من بگویید که در مورد یک بیماری همه گیر که گزارش امروز نشان می دهد بیشترین سهام بازار تا کنون بوده است. همه از برگشت به کار و شما خرید یک جزیره است. متوقف کردن بازی ما و طرفداران.”

به وضوح Masvidal که یک جانباز از مبارزه با بازی و در اوج مبارزه خود را حرفه ای می داند که ارزش خود را و آماده نیست به خود به فروش کوتاه.

جالب میامی بومی توسط همان مدیریتی شرکت است که به نظر می رسد پس از Jon Jones که درگیر شد در یک شبیه ردیف با UFC بیش از پول با توجه به پتانسیل سنگین وزن رقابت با فرانسیس Ngannou.

جونز را تهدید به ترک کردن نور خود عنوان سنگین وزن و راه رفتن به دور از UFC. و به نظر می رسد Masvidal نیز خوشحال می شود دست خود را انتشار توسط UFC اگر آنها نمی پرداخت آنچه به نظر او نرخ عادلانه برای مبارزه بعدی خود را.

همچنین در rt.com چشمک زدن نیست! اتمام سریع پس از اتمام در UFC تاریخچه شامل Jorge Masvidal, Conor McGregor و روندا راسی (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی