اعضای یک فرقه مانند فرقه سعی کردم همه چیز را برای جلوگیری از افسران از آوردن به بازداشت یک بحث برانگیز اسرائیل و خاخام فکر به دست گرفته اند و با استفاده از شدت بیمار است و مردم محکوم به تجاوزات جنسی در زنان است.

اسرائیل بازداشت خاخام الیعزر Berland در اوایل صبح روز یکشنبه به همراه همسر و اعضای خود را فوق العاده ارتدکس Shuvu Bonim فرقه. مدت کوتاهی پس از آن فرقه پیروان فشار می آوردند که در نزدیکی خیابان, تلاش برای مهر و موم آن را خاموش و متوقف کردن خودرو حامل Berland.

خیره کننده فیلم از دستگیری آنها را نشان می دهد پرتاب سنگ در افسران و کوبیدن مشت بر ماشین در حال عبور. پلیس ضد شورش محافظ خودرو به عنوان آن گذشت و سعی کردم به پایه زمین; دو نفر از آنها زخمی شدند رسانه های محلی گزارش.

عوض کردن دیدم ماموران آتش نارنجک جمعیت را پراکنده کنند.

Berland آورده بود را بازداشت و پس از یک بررسی نشان داد یک شبکه از اعضای فرقه که به اتهام اخاذی پول از صدها نفر از افراد در ازای خاخام نعمت شفا به نام “رستگاری روح است.”

یکی از نعمت خود را تبدیل به یک بزرگ کلاهبرداری که هزینه یک انسان زنده. چند سال پیش یک پیرو از Berland بود که مبتلا به سرطان تشخیص داده اما Berland گفته دستور او به شیمی درمانی و به جای آن به پرداخت 20,000 مثقال (تقریبا $5,800) برای برکت او گفت که او را نجات دهد.

زن مرده در سپتامبر گذشته و مادر او را متهم Berland مسئولیت برای دختر او را از مرگ.

همچنین در rt.com ‘به زندان اما هرگز به ارتش!’ اورشلیم پلیس له یهودی ارتودکس’ اعتراض (فیلم)

گذشته از آن خاخام تا به حال دو فقره تجاوز جنسی علیه زنان است. او نیز دستور داد برای حمله به شوهر یکی از قربانی زنان برای گزارش موضوع به رسانه های محلی.

در سال 2016 صوتی ضبط شده از Berland ظاهر در مطبوعات است که در آن او ظاهرا اقرار به تجاوز به یکی از قربانیان خود را. او را محکوم به تجاوز به عنف اما مجبور به فرار به اسرائیل سفر در سراسر کشورهای مختلف برای جلوگیری از استرداد به دولت یهودی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی